Çenesi Düşük Erkekler

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.52/5 - 25 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çenesi Düşük Erkekler

Aynısının kadın versiyonuda var bu biraz kişilik problemi gibi.Geveze erkekler yanlış denilmiş buna sorunlu erkekler denir ancak...
[Resim: emegesaygifj8bg3.gif]

tamam çenesi düşüğüm beni seven böyle seviyo kimsede şikayetci degil
Icon28 

Size programınızı başka güne almanızı önerdiğinde cevap vermeyin ve kendi istediğiniz güne program yapın, saçınıza ya da kılık kıyafetinize karıştığında cevap vermeyin ve sakın gidip üzerinizi değiştirmeyin. Sadece hafifçe gülümseyin.
YAA bunu yaptıgı zaman erkek kişi bunuda kadının yuzune vurmasmı. ben ce kadınlar siz siz olun bunu ewde denemeyin.oturup anlasın konusun eger bi erkek dır dır ediyosa sorun sadece erkekte değildir kadında soyle bi dönup aynaya bakmalı ben dogrumu davranıyorum diye dusunmelidir. uzlaşı şart13

''Size programınızı başka güne almanızı önerdiğinde cevap vermeyin ve kendi istediğiniz güne program yapın, saçınıza ya da kılık kıyafetinize karıştığında cevap vermeyin ve sakın gidip üzerinizi değiştirmeyin. Sadece hafifçe gülümseyin.''
Ası kadın modu hiç tavsiye etmem.
Size programınızı başka güne almanızı önerdiğinde tamam canim çok istiyordum ama senden önemli degil başka günde olur (bu şekilde söylense olma sansi çok olur) , saçınıza ya da kılık kıyafetinize karıştığında sizi sevdiğini hatırlayin ve biraz onun istediği gibi giyinin ve saçınızda bir değişiklik düşündüğünüzde fikir alarak yapin ki karşılıklı mutluluk doğsun.
Aslında herşey sözlerde biter güzel sözle sadece anlayiş özürlü insanlar anlamaz.Karşinizdaki kişi anlayiş sahibi ise üsteki gibi davranişlar şiddetli geçimsizliğe kadar gider.13
[Resim: emegesaygifj8bg3.gif]

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ah şu erkekler... nefemis 2 3.139 24-01-2009, Saat: 1:46
Son Yorum: BirolAkDAS
  Erkekler nasıl kur yapar?? mustafa 9 6.639 24-01-2009, Saat: 0:59
:D Erkekler evlenmeye nasıl karar verir ? passiflora 16 8.960 24-01-2009, Saat: 0:53
  Erkekler sizce neden konuşmayı pek sevmez? gamze33 41 21.896 23-01-2009, Saat: 17:44
  Erkekler bunları yapmayın! mustafa 5 4.490 23-01-2009, Saat: 3:29
Son Yorum: esrawoswos

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi