önce aşkı öğreN

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.47/5 - 17 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
önce aşkı öğreN
Icon6 

Önce ÖĞren AŞki,yaŞamayi Bİl,ondan Sonra Çik KarŞima. Ondan Sonra ''senİnkİ De AŞk Mi?'' De.ben De O Zaman Cevap Vereyİm Sana, Savunayim AŞkimi. Madem Yerİ Geldİ, Bİr İyİlİk Yapayim Sana, Okuda Nasil AŞik OlunurmuŞ ÖĞren...
Teslİm Olacaksin...
Kayitsiz Şartsiz Teslİm Olmayi Gererktİrİr AŞk.
Bİr Yanin AŞkta, Bİr Yanin BaŞka Tarafta Olmaz.
Beynen , Kalben , Ruhen , Bedenen Teslİm Olmayi Bİleceksİn...
HerŞeyİnle AŞka Adayacaksin Kendİnİ...
''canim Yanar ''dİye DÜŞÜnmeyeceksİn.
AŞk Bu , Yakabİlİr Canini. Ama Sen Bunu GÖze Almazsan, DÜnyanin En BÜyÜk MutluluĞunu Da Yakalayamazsin.
Hem GÜlÜ Koklamak İsteyeceksİn Hemde ''dİkensİz''olsun Dİyeceksİn.
Olmaz Öyle Şey, GÜlÜ Seveceksen, Dİkenİnİn BatabİleceĞİnİ De Bİleceksİn...
Korkmayacaksin...
HİÇ Bİr AŞk ''Şu GÜn Bİter'' Dİye BaŞlamaz. AŞk SÖzleŞmelere BaĞlanamaz.
''Önce Sen AŞik Ol, Sonra Ben Olurum'' Dİyemezsİn.
KarŞilik Olmasada AŞk Vardir. YÜreĞİnİ Ardina Kadar AÇacaksin.yaralanma OlasiliĞin Vardir Ama Unutma Kİ O YÜrek AŞksiz Atmaz.
AŞksiz Atan YÜreĞe, YÜrek Denmez. ''terk Ederse, Aldatirsa'' Dİye DÜŞÜnÜp Kendİne Zehİr Etmeyeceksİn Hayati.
ŞÜphe Hem AŞkin Hem İnsanin DÜŞmanidir...
YaŞabİldİĞİn Kadar YaŞayacaksin. Snu Aci BİtmİŞ Olsa Da ŞÜkredeceksİn O GÜzel GÜnlerİ YaŞadiĞin İÇİn.
ÇaliŞacaksin...''aŞik Oldum, Haydİ Bakalim Ne Olacaksa Olsun'' Demeyeceksİn.İŞtİr AŞk, UĞraŞtir, Emektİr.uĞraŞacaksin, ÇaliŞacaksin.
Besİn İster AŞk, Tipki Çİcek Gİbİ. İnsandir Besİnİ AŞkin. Sen AŞka Ne Kadar Çok Şey Verİrsen O Da Senİ O Kadar Mutlu Eder Bunu Unutmayacaksin.
Asil İŞ, AŞik Olduktan Sonra BaŞliyor Zaten. AŞk KÜt Dİye Çikar KarŞina Reddemezsİn. Öyle Bİr GÜcÜn Yok. Ama AŞki YaŞatabİlme GÜcÜn Var. Kullanirsan Var. ÜŞenmeyeceksİn, Usanmayacaksin.
Bİr Duvari Ören Usta Gİbİ, Bİr BahÇeyİ Çapalayan BahÇivan Gİbİ Ekeceksİn, Dİkeceksİn,sulayacaksin.
Sen Bunlari YaptiĞin Halde YaŞamiyorsa AŞk, Aldirma. Elİnden Gelenİ YapmiŞ İnsanlarin Huzurunu Hİssedeceksİn. Bu Bİle Yetecek Sana.
Koruyacaksin... AŞk Senİn En DeĞerlİ VarliĞindir, GÖzÜnden Bİle Sakinacaksin.
Nadİde Bİr Çİcek Gİbİ, En DeĞerlİ Vazoda, Paha BİÇİlmez Bİr MÜcevher Gİbİ En Gİzlİ Kasada Tutacaksin.
Dalgalanmalara AÇik Bİr Duygulur AŞk...
Korumazsan, Kirilir, Kaybolur.
Saklamazsan, Çalarlar ÜzÜlÜrsÜn.
Şİmdİ Okudun Mu AŞki?
Anladin Mi?
Yetmez, Bİr Daha Oku, Ezberle.
Sonra Gel Yİne, Belkİ O Zaman KonuŞuruz AŞki Senİnle.
Belkİ O Zaman...

Alıntıdır...

tuhaf olay ;

beni üzen sen, teselli veren sen
kurtulmaya da çaban yok,neyinim , neden ben ?
kaçıp gitsem uzaklara, bilirim beni bulur
ne benle mutlu olur
ne bensiz huzuru bulur13
Bul

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  AşKı HaYKıRıŞıYDı , HaYKıRıŞıYSa öLüMü... Hayat 8 4.412 24-11-2007, Saat: 22:30
Son Yorum: hüzün gözlü

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi