Şehit Abime

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.05/5 - 20 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şehit Abime

gidişin daha dün gibi aklımda abim

dönecegim sabret dedigin sözler cıkmıyor aklımdan bir türlü,dağlarda komanda olmak her yigidin harcı değil diyordun gülümseyerek bana babam gögsünü gere ,gere benim oğlum komanda diyordu arkadaşlarına..annem her gün yasinler okuyor dualar ediyordu Allahım sen tüm askerlerimizi koru onlara güç kuvvet ver vatanımızı hainlerin eline bırakma diye....bense her gün şafak sayıyordum 250, 249 diye ...ve gelişinin hayalini kurar mutlu oluyordum.....günler geçmek bilmiyordu şafak 160 ,158 devam ediyordu ve her geçen gün içimizdeki özlem , hasret büyüyordu. şafak 99 , 98 diye günler azalıyordu ....kavuşmamıza az kalmıştı bizde kavuşacaktık ..(08,08,2003) saat gece (2) günlerden kandildi annem namaz kılıyordu bende senin için yasin okumuş yeni yatmıştım ki acı acı çalan bir telefon işte o telefon hayatımızı kararttı ...ŞEHİT olarak düşmüşsün diyordu telefondaki ses yoooo hayır olmaz,olamaz abim ŞEHİT olamaz bizi bırakıp gidemez diye haykırıyordum, feryat ediyordum fakat sanki sesim cıkmıyor beni kimseler duymuyordu ... inanmıyordum bizi bırakıp gidişine takiii o gün naaşın kapıya gelene kadar abim bütün ankara sanki bizim evdeydi tanıdık tanımadık herkes bize gelmiş bizse kimseyi göremiyorduk sanki gecici körlük yaşıyorduk

evet abim seni son kez ugurluyorduk sen gitmiştin bizi bırakıp bana hep derdinya abim hani seni benden isteyecekler ama ben kardeşimi kimseye vermiycem diye bak abim şimdi benim bir sevdigim var senden sonra gülmeyi yeniden ögretti bana fakat abim senin yerini kimse doldurmuyor inan senin yoklugunun üstünden tam 4 sene geçti ablamlar evlenirken gelinliklerinin üstüne kırmızı kurdelelerini sen takmıştın ya hani şimdi benim kurdelemi kim takacak abim kim kimm
SuSKunluĞum aSaLeTimdendir,Her Laf'a vereCek Cevabım var ama;Bir Laf'a Bakarım LaF mı   Diye.. Birde SöyLeyen Bakarım aDam mı  Diye...........

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi