Abluka Alarm - Ben Bir İnsanım

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.7/5 - 10 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Abluka Alarm - Ben Bir İnsanım

verse 1(savaş) Hep gecimde versin hakkı somut bir soru madem aldın tahtı neden ki üç cevabın ikisi farklı zamanla doldu gözlerimden yaşlar aktı kurşun attığımda siperi aldıysamda barut yaktı hep dikenli günlüğüm körüdüğüm bu şarkılarda ördüğüm ki feryat alın yazım fırtınaysa bellidir denizde girdap yüzümde sezgi benim içinse taze bi çicektir ezgi bak umuda bağlı efsun yanar döner ki kanun içlerimde bestelerse melhum sorma sabrı dilimde kalmamış lafım kaderde yazgım beklemek gerekli bazen yıllarında tek bir şansı şansa minnet her ki bekleyişdi yaşlanır sözüm elinde paran varsa güler yüzün hayata karşı isteğin cebindedir sonuçta mutluluk bu anla bende yoktu ezdi hayatımsa zorda yokladım umudu bolca elimle attım ekmek onca oltamın ucunda takılmamış ki kanca sözlerin de var vaki verdin elime koca bir pompa kandırır duru ki içimi ruhum yasta nakaratsavaş) ben bir insanım...sonuçta var bi kavga ekmeğimde ben bir insanım...hayat içine düştüğüm bir sahne ben bir insanım...derdi ferde vuranlar ki kahpe ben bir insanım...insanım ki aradım hep ki çare ben bir insanım...sorgu sormak en büyük ki hakkım ben bir insanım...hakkı çaldı bahta vurdu şansım ben bir insanım...birbirinize kıymayın sakın ben bir insanım...kalbim kırılmışsa ağlarım verse 2(savaş) Hayallerim büyük fakat cebim delik sabit her bi günde çok fikir değiştik zihnimizde zorlanır yaşam ve ben bir insanım sonuçta var bi kavgam eksilerde hazzım iisterim ki küfrü bazen kumpasın içi kaosla kan neden ki söylenir yalan parayla bozmuş insan önlerinde var ölüm inan varsın gitsin sorma zamanı vakti geldiğinde tanrı çalar kapını kıymetinki kaldı bende dudakların ki iz bıraktı ömre ve gittiğinde ağıt yaktım şehre ağladım yüzümde suçlu yaşlar önüm kalın duvar sonum karanlık içlerimse ağlar ben yolumda yorgunum kodeste kalbim durgunum elimde derdim suskunum dibinde çare yok kozum şarkılar hayat kadar uzun güneşle battı tüm yüzüm sebepsiz oynar toyluğumda ruhum

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Abluka Alarm - Hamle arachnanthe 0 1.157 22-01-2008, Saat: 23:44
Son Yorum: arachnanthe
  Abluka Alarm - Günlüklerim Aylık Olmuş arachnanthe 0 1.373 22-01-2008, Saat: 23:43
  Abluka Alarm - Eşgalimdi Eşkiya arachnanthe 0 1.235 22-01-2008, Saat: 23:42
  Abluka Alarm - Bitik Şans arachnanthe 0 1.187 22-01-2008, Saat: 23:40
  Abluka Alarm - Artçı Şoklar Anti Handikap arachnanthe 0 1.207 22-01-2008, Saat: 22:54

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi