"Benim gözümde sen!..."

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.94/5 - 18 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Benim gözümde sen!..."
Icon8 

[Resim: x1pxzz39wvdipfwrfhpnd9reu4.jpg]

Yeni bir gün...
İnat edercesine yokluğuna doğuyor her yeni gün güneş.Işıkları sızdığı vakit,tüm iyi niyetlerime kapattığım perdelerimden içeri,sensizliği
tekrar vuruyor yüzüme.Anlamsız...Bir gün diğerinden farklı olsun derken,diğerine muhtaç kalıyor zamanlar.Acımasız...Durdurmak isterken saatleri,
dakikaları,kulağımda o ardına bile bakmadan hızla atan akrep yelkovan sesleri.Hep bir yerlere yetişmek istercesine akıp gidiyor ve bir gün,bir saat,
bir ay mı desem,bir ömür olsun...Biraz daha uzaklaştırıyor yarım kalınmışlıklara sevdamı!
Yeni bir ben...
Yaratabilirmiyim kendimden,tüm geçmişi silip tekrar baştan.Sil baştan yaşayabilirmiyim aldığım tüm nefesleri geride bırakıp.Yaşamaktan
yorulduğum bir anda mola verip,terimi silip,tüm günahlarımdan yıkanıp sar başa yapabilir miyim hayatı...?Bu kadar gücüm kaldı mı...?Sensiz,sensiz
liksiz,yalansız bir benliğim olabilirmi...?Kimbilir,olabilir belki!
Yeni bir sen...
Bütün zalimliğinden,kininden,kan kusan nefretinden arınmış...Zehrini akıtmış,yeni bir sene bürünmüş sen...Olabilirmi yeniden?Yeniden beni
seven,tüm zorluklara göğüs gerip direnen...Belki bir umut diye başlarken yeni bir yolda,düşmeden...Birbirimizi peşi sıra bu defa tekmelemeden...
Yalandan,yalanlardan uzakta.Orda...O gün batımının ardında,aynı yerde yeniden buluşur sevgi dolu bakarmıyız gözlerimize...?Söylemekten,dinlemekten
bıkmadığımız o şarkılarımızı söylermiyiz birlikte.
Evet...
Yaralandık...Yara aldık...En yerinden,en derinden.Kestik,kanattık kalp kırıklıklarımızı.Geçmişi yargıladık haddimize düşmeden.Sen böylesin
dedik,hatalar aradık onca güzelliğin ardından.Kabul günüm bugün...Tüm günahlar benim olsun.Hatalıyım...Günahlarının bedeli beni bulsun!
Hayır...
Çok geç değil hiçbir şey için...Biz hiçbir şey değildik ama.Geçti,geç kalınmış zamanlar senin için!Bitti...Yüreğimde sana dair ne varsa,
geçti içimdeki sızından.Avuçlarım kanadı bir kez daha ellerimi tuttuğunu düşündüğümde.Gözlerim kan ağladı,gözlerin gözlerime değmişti!Azgın
sulardı gözyaşlarım artık sağnaklarca yağan yağmurlardan.Bir adım daha uzak kal bana!Bir adım daha yaklaş irin irin akan kör yalnızlığına...Git
hadi sarıl çocukluğuna...Git hadi sarıl tekrar ona!Ardına bile bakmadan giderken yürüdüğün yollar bitmesin.Bensiz kalışın seni hiç üzmesin!Bir gece
ansızın uyandığında uykundan...Aynaya her baktığında bir yara gibi dursun bu ayrılık yüzünde!...Susuzluktan kurumuş,yalanlardan doğruları
unutmuş dudakların kanasın,başkalarını her öptüğünde!.................Durma git!...Mutluluktan uzak tüm yollara gitmek için varsın gözümde!...........

Sed@...25/02/2008...15:00
Bul

eline yüreğine sağlık her zamanki gibi harika olmuş her yazında kendimden bir parça buluyorum
Benden istediğiniz nedir. Yakamı bırakın artık. İçine ettiniz hayatımın. Lan önüme gelene kandım. Adımı tükürün ağzınızdan .Çiğnediğiniz yeter!!!!!! Nefret ettim bazınızdan......

tşk ederim =) ne mutlu bana kendinden bişeyler bulabiliyorsan yazdıklarımda ..
Bul

yüreğine sağlık.çok güzel bi yazı,
Susuzluktan kurumuş,yalanlardan doğruları
unutmuş dudakların kanasın,başkalarını her öptüğünde!.................Durma git!...Mutluluktan uzak tüm yollara gitmek için varsın gözümde!...........

Teşekkür ederim...
Bul

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ben vazgeçiyorum, sen büyütür müsün yarınlarımı benim yerime darkangel 0 1.592 27-04-2008, Saat: 19:09
Son Yorum: darkangel
  benim olmayan sevdiğim.... nihanozden 0 1.460 09-04-2008, Saat: 15:36
Son Yorum: nihanozden
Icon24 sen benim herşeyimsinn elifnas 2 1.920 06-05-2007, Saat: 16:26
Son Yorum: -mimi-
  Sen Benim Dostumdun... NuriSert 0 2.025 24-02-2007, Saat: 1:35
Son Yorum: NuriSert

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi