'..Bir kadını ağlatırken çok dikkat edin,

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.31/5 - 32 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
'..Bir kadını ağlatırken çok dikkat edin,

14 örneklerin süpermiş 14 hiç güleceğim yoktu saol 14

ama fathlerr bülentlerrin yanındaaa o tip kadınlarımızda var yani konuyu dağıtmaya gerek yok.... eskiden berii gelioo ne demek? yanii yaratılışın en başındaa erkeklerr kadınlardan üstündürr FİZİKİ anlamdan bahsediyroum güçlülükk derkenn duygulardan deill....

kaldıkii islam dinine göreee kadınlarınn erkeklerlee eşit olduğuuu söylenirr bana göree islamm dininee göree dee bayanlarr ön plandadır.... bakarsak kii tüm hadis lerr ayetlerrr bunu destekler.....

ayrıcaaa erkeklerle ilgilii hiç ayett bulunmamasıı üzerinee kadınlara aitt SURE vardır... (nisa suresi)

cennet annelerin ayaklarıı altındadır (hadis-i şerif) vs.
Bul

erkeklerınde duyguları vardır aslında ama bunu kadınlar anlamadıgı ıcın tek kadınlarda duygu var zannedıyorlar erkeklerınde kalbı kırılır akıllarına bazzen hhıc gelmıyor 13

(22-01-2009, Saat: 18:23)mustafa yazdı: erkeklerınde duyguları vardır aslında ama bunu kadınlar anlamadıgı ıcın tek kadınlarda duygu var zannedıyorlar erkeklerınde kalbı kırılır akıllarına bazzen hhıc gelmıyor 13

ne alaka şimdii duygusuzz olduğunuzu düşünseydikk sizee aşık olupp sizdenn de aşk beklemezdik1 hemm kalbinizin kırıldığınadaa tüm kalbimlee inanıyorumm şiddetlee karşılık veriosunuzz nasıl unutulur313
Bul

Unutmadım ki ''Ne kadar haklı olursanız olun, kadınlar her zaman üste çıkarlar ve tartışmalarda kendilerini haklı bulurlar! Tırnakları arasında parçalanmak ve laflarını yemek istemiyorsanız ''
Haklısın ve Bütün kızlar haklıdır. Esra sen yine haklısın 13
[Resim: emegesaygifj8bg3.gif]

(23-01-2009, Saat: 1:53)BirolAkDAS yazdı: Unutmadım ki ''Ne kadar haklı olursanız olun, kadınlar her zaman üste çıkarlar ve tartışmalarda kendilerini haklı bulurlar! Tırnakları arasında parçalanmak ve laflarını yemek istemiyorsanız ''
Haklısın ve Bütün kızlar haklıdır. Esra sen yine haklısın 13

gıcık yaa14 ben ölee haksızz haklılıklarr istememm katılmısann bi sus yaa ne diosun diyebilirsin yanii 13 tabi bende cevabını veririm orasıı ayrı 14 şimdii haklımıyım dielmiyim söle bakimm 14
Bul

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Icon28 Bir kadını ağlatmak sevgi kelebeği 3 2.462 26-01-2008, Saat: 21:55
Son Yorum: hüzün gözlü

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi