Buda böyle yarım kalsın!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.39/5 - 18 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buda böyle yarım kalsın!

Seni..!
sende, sana rağmen yaşıyorum ben... Hep sen, benimle tamamlanmış eksiklerine bakıp daha fazlasını isterken, ben sende yeni boşluklar yaşıyorum... Daha çoğunu isterken sen, bense yarımlarında kayboluyorum... Kaç kez vazgeç dedi bu yürek, kaç kez yok olmak istedi... Yasadığım neydi? Senin varlığını bilmek bile yeterken bana, sende kendimi yok hissetmek, "yok" olduğumdan başka ne düşündürebilirdi ki bana?.. Oysa düşünsene, ne coşku doluydu yüreklerimiz başlarken yeni bir hayata.. Gecelerimizi de, gündüzlerimizi de adamaya hazırdık birbirimizde. Koşulsuz, içten ve sımsıcak duygularımızla... Yaşadığımız her an unutulmaz, doyumsuz ve vazgeçilmez olacaktı... Sen bir sonbahar rüzgarında savrulmuş bir gül yaprağı bense taç olacaktım sana... Şimdilerde, kim savruluyor ve kim onu sarmaya çalışıyor karıştırıyorum artik… Ben bu uykuları, böyle uykuları unutalı çok olmuştu... Acı uykusu, hüzün uykusu, korku uykusu... Bir gece birinin, diğer gece bir başkasının sonsuzluğunda kayboluyorum... Ne garip ki kendimi kuşatma altındaki bir ordunun komutanı gibi görüyorum bu günlerde... Ne çok askerim var bana ihanet eden... Düşmanla savaşmak değil, bu arkadan vuruşlar beni kahreden... Bir beyaz bayrak ve teslimiyet su anda görünen... Ama çok sürmez esaretim biliyorum. İçimdeki bu yenilginin acısı sürse de yıllarca, bir yolunu bulup kavuşurum özgürlüğüme...Simdi gitmek zamanı belki, geride yaşanmış yada yarim kalmış anları bırakarak... Sen de tüm ürkekliğinle, tüm hatalarınla, tüm eksiklerinle, tüm hakli gördüğün yanlarınla baş başasın şimdi... Sımsıcak sarılmalarımı da aldın giderken; içimdeki yaramaz çocuğu da
öldürdün...
Biliyor musun ölüm kadar sevmiştim seni...ölüm kadar gerçek ölüm kadar
gelecekdin....
Bana göre geleceğimdin......
Yine yanıldım... ilk acım değil ama en büyük acımsın...
Sevmemeye yemin etmiştim kimseleri kendimden daha fazla sevmeyecektim uğruna
hiçbir şey feda etmeyecektim....
Şimdi bakıyorum da neler feda ediyorum yine....kişiliğimi , gururumu ,
çocukluğumu , gençliğimi , kadınlığımı....
Hep bir şeyler tamamlanacak değil ya
bırak bu da böyle yarim kalsın...
SENİ SEVMEK İÇİN SANA İHTİYACIM YOK Kİ BENİM!!!

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi