Cezmi Ersöz - - Yine seninle geldi hayat

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.47/5 - 15 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cezmi Ersöz - - Yine seninle geldi hayat

YİNE SENİNLE GELDİ HAYAT

Hayat kitaplarda yazılan
gibi değilmiş. Kitaplarda her kelimenin altında başka bir kelime gizliymiş. Her yüzün altına başka bir yüz... Böyle gidiyormuş, bunun sonu yokmuş.

Geç de olsa şimdi anlıyorum. Beni aşar bu kelimelerin altındaki kelimeler, bu yüzlerin altındaki yüzler... Ben içimdeki acıya bakarım. İçimdeki enayiliğe bakarım. Evet, kelimelerin altındaki kelimeyi, yüzlerin altındaki yüzü biliyorum ama, ben seni içimde hissederken, sana inanmışken şehrin her tarafında yanan bir ışık vardı. Yollarda, bahçelerde, hiç durmadan yanan bir ışık... Sen bu hayatta her şeyi benden iyi bilirsin. Öyleyse açıkla seni içimde hissettiğim her an hayatı aydınlatan bu ışığı... Yollarda, bahçelerde, evlerde gece ve gündüz durmadana yanan bu ışığı..

Hadi böyle bir ışığın hiç olmadığına inandır beni. Enayisin de bana... Çocuklardan, sarhoşlardan, budalalardan bile daha enayi.

DÜNYAYI,İNSANLARI,HAYATLARI GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ SANDIĞIM İÇİN...HERŞEYİN GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ OLDUĞUNA İNANDIĞIN VE ÖYLE SEVDİĞİM İÇİN ENAYİSİN DE...
AMA AÇIKLA BANA BU IŞIĞI...
CEZMİ ERSÖZ ..
her yeni bir gün ; yeni bir umut.!

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hayat - - Melania G. Mazzucco Hayat 0 1.419 10-08-2007, Saat: 19:17
Son Yorum: Hayat
  mümin sekman - Her şey seninle başlar sahmaran 1 1.857 03-04-2007, Saat: 13:05
Son Yorum: arachnanthe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi