Kola Severler Dikkat!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.76/5 - 17 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kola Severler Dikkat!

COCA COLA VE PEPSİ SEVENLERE...
COCA COLA VE PEPSİ SEVENLERE...
( Büyük olasılıkla az sonra okuyacağınız bir çok şeyi siz zaten daha
daha önceden biliyordunuz (!) yada bilmeyen arkadaşlarımız için bunlar zaten birer saçmalık. Eğer burada anlatılanlara inanmadıysanız denemesi
0.90 YTL. Dir. Yani bir kutu kola yeterli.)
TUVALET TEMİZLEMEK İÇİN:
Bir kutu kolayı klozetin içine dökünüz. Bir saat kadar bekleyiniz ve
Sifonu çekiniz. Koladaki sitrik asit hela başındaki lekeleri yok edecektir.
KROM TAMPONLARDAKİ PAS LEKELERİNİ YOK ETMEK İÇİN:
Tamponu-coca cola-ya batırılmış marlboro folyosuyla iyice ovunuz.
AKÜ KUTUP BAŞLARINDA ÇAPAĞI TEMİZLEMEK İÇİN:
Bir kutu kolayı kutup başlarına dökün ve çapak yok olsun.
PASLANMIŞ BİR CIVATAYI SÖKMEK İÇİN:
Coca-cola ya batırılmış bir bezi birkaç dakika paslı civataya uygulayın
ELBİSENİZDEKİ YAĞ LEKESİNİ ÇIKARTMAK İÇİN:
Bir kutu kolayı lekeli giyeceklerin üstüne boşaltın, deterjanı ekleyin
Ve her zaman yıkadığınız gibi yıkayın. Coca-cola yağ lekelerinin yok olmasına yardım edecektir.
COCA-COLA + PEPSİ ARABALARIN ÖN CAMLARINDAKİ LEKELERİ YOK EDER.
AYRICA BİZ BU MADDEYİ İÇERİZ !!! BİLGİLERİNİZE...

1-) Coca-cola ve pepsi’nin ortalama pH değeri 3.4 Bu asidide dişleri ve kemikleri eritmek için yeterlidir.
2-) Pepsi veya coca-cola’yı içmeden önce bir düşün.
3-) Dünyada kimsenin tavsiye edemeyeceği KARBONDİOKSİT içiyorsunuz.
İki yıl önce Delhi üniversitesinde “kim daha fazla coca-cola içecek” diye bir yarışma yapıldı. Sekiz litre coca-cola içen kazandı ve herkesin gözü ününde öldü. Neden? Çünkü çok fazla karbondioksit almıştı ve kanında yeterli oksijen yoktu.
Birisi kırılmış dişini bir şişe pepsinin içine koydu ve diş 10 günde eridi!!!
Dişler ve kemikler ölümden sonra en fazla dayana bilen organlarımızdır. Bir şişe kola içerek midemize ve bağırsaklarımıza ne yaptığını bir düşünün..
Bu yazıda kolanın insan sağlığına karşı zararlarına değinilmiştir. Ama tabiki; işin birde politik yönü vardır. Bu kadar zararlı bir içecek Avrupa’da hemen hemen hiç tüketilmezken nasıl olur da Türkiye’de bu kadar tüketilebilir olabilir

İşin politik yönünün bir başka açısı da dev bütçeli bu firmaların ülke siyasetlerindeki etkileri, özellikle israil ve amerika sermayeli oluşlarıyla bu şirketlere kazandırdığımız paralar ile Filistin ve Irak gibi işgal altındaki ülkelerde kıyımlar yapılması için silah sağlamış oluyoruz dolaylı yollardan...Bu yönüyle de düşünülmesi gereken iki durum, biri tütün diğeri cola gibi neredeyse bir çok ülkenin GSMH'sından bile fazla ciroları olan şirketler...
Not: Akü olayını duymuştum ama denemeye cesaret edememiştik
İleride halkımızın,bunca ibret verici tecrübeden sonra gerçek dindarlarla din tüccar ve aktörlerini birbirinden ayırdedeceğini ümid ederim. Yoksa hep böyle geri ve ezik kalırız (M.Kemal Atatürk)

benim babam kolayı çok sever ama yani süreklide içmezz 2-3 günde 2 bardak falann
imza bilmeyyoh gardaş barnak bassah olur mi??

hatalıysam: HATA yaz 2222'ye gönder
Orhan BABA'nın HATASIZ KUL OLMAZ şarkısı cebine gelsin

"Ambul" yaz 4799 a gönder cebine en yakın ambulans şirketinin telefonu gelsin

"Bülent Ecevit" yaz 4567 ye gönder biz size ne göndereceğimizi unutalım

ben en cok kola ıcenlerdenım ama benı tınlamıyo ıcmedıgım zaman bogazımda balgam olusuyo tıppı adını bılmıyom ınsallah yemk yemıyoz bu yazıyı okurken yemıyosanız yerken aklınıza gelsın o zman

tüm zararlarını politik konumunu her türlü pisliğini bildiğim halde kola içmeye bayılıyorum hele ki nöbetteysem sabaha kadar 2 litreyi rahat içiyorum

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dikkat...Sıcak Bir Yaz Geliyor gamze33 0 1.429 17-03-2007, Saat: 23:57
Son Yorum: gamze33
  24 Marta Dikkat gamze33 0 1.519 12-03-2007, Saat: 22:05
Son Yorum: gamze33

Hızlı Menü: