Komik Haberler

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.27/5 - 11 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komik Haberler

Asabi çoban ot yemeyen koyununu tüfeğin dipçiğiyle dövmeye başladı. Tüfek ateş aldı ve çoban öldü. (BİTLİS)

Köpeği ile ava giden acemi avcı, ihtiyaç molası verdi tüfeği bacaklarının arasına kıstırıp tuvaletini yapmak istedi o sırada köpek dizlerine atladı tetiğe dokundu avcı çenesinden giren fişekle öldü.(TOKAT)

Tarlada otlayan iki koyun bir evin önündeki inşaat kumunu dağıttı. İki aileden beş kişi öldü.(GAZİANTEP)

İki odayı yıkıp tek oda yapmak isteyen ev sahibi isi abarttı. Tek duvar için kazma yerine dinamit kullandı. Mahalleyi havaya uçurdu. Yaralandı. (TRABZON)

Şaşkın köylü üç katli evinin terasında kömürlükte buzağı beslemeye başladı buzağı büyüdü.250 kiloluk dev bir inek oldu. Bulunduğu odaya sığmayan inek üç katli evden vinçle indirildi. (İZMİR)

Karadenizli iki kardeş çatıdaki hurdaları satmak istedi. Ağabey çatıya çıktı demir yığınlarını aşağıdaki kardeşine atmaya başladı. Kardeşi ise hepsini tuttu biri hariç: Buzdolabı. Onun da altında kalıp Ağır yaralandı. Hastanede 'Hızlı attı tutamadım' dedi.(İZMİR)

İngiltere
Ağır bir hastalık yüzünden kolları kesilen 44 yaşındaki İngiliz, Manchester mahkemesinde dava açtı. Kolsuz adam, 1991yılından beri ayaklarıyla ''fevkalade güzel'' otomobil kullandığını söylüyor, ehliyetinin geri verilmesini istiyordu. Davacı, ''10 yıldır gayet güzel araba kullanıyorum. Hiç kaza yapmadım. Ehliyetimi hak ediyorum. Vermezseniz yine araba kullanmaya devam edeceğim...'' diyordu. 46 yaşındaki İngiliz rahibi, dünyanın un uzun vaazını vererek rekor kırdı.Chris Sterry adlı rahip, Cuma sabahı saat 06.30'da vaazına başladı. Rahibin konuşması tam 28 saat 45 dakika sonra bitti.
Hollanda
2.5 metrelik boyuyla dünyanın en uzun adamı sayılan Pakistanlı Azad Han Mesud ile 1.20 metre boyundaki Ali Garban, ''her türlü ayrımcılıkla mücadele'' amacıyla dünya turuna çıktılar.
İkili, dünyaya kardeşlik mesajı vermek istediklerini belirttiler.
Pakistan
Hollanda hükümetindeki kadın bakanlar, İtalyan erkek bakanlarla görüşecek olurlarsa onların kıçlarına birer şaplak vurmak kararlaştırdılar.
Kadın bakanlar, böylece bir İtalyan mahkemesinin kararını protesto edeceklerdi.
Mahkeme, işyerinde kadın meslektaşının kalçasını ellemekle suçlanan adamı aklamış ve erkeklerin, kadın meslektaşlarının kalçalarını ''aşırıya kaçmamak kaydıyla''elleyebileceklerine hükmetmişti.
Ukrayna
Piknikte tartıştığı karısını öldürüp etini yiyen yamyam, 15 yıl hapisle cezalandırıldı.
İşi kasaplık olan Vitali Staçevski, öldürdüğü eşinin kalbini, karaciğerini ve böbreklerini çıkardığını ve bunları dükkanında sattığını da itiraf etti.
'Sadece satılabilecek parçalarını ayardım' diyen yamyam kasap, çocuklarının annesinin etini dana eti diye arkadaşlarına da yedirdiğini söyledi
ABD
Florida'da bir kişi, adam öldürtmek için kiralık katil tuttu.
Talihin cilvesine bakınız ki, tuttuğu kiralık katil öldürtmek istediği adamın oğluydu...
Planı başarısızlığa uğrayan adam, bir de cezaevini boyladı...
Bolivya
Bolivya senfoni orkestrası, eksi 15 derecede açık hava konseri verdi.
4 bin metre yüksekliğindeki And dağlarında bulunan Uyuni tuz çölünde dondurucu soğukta konser veren müzisyenlerin bir tek amacı vardı:
Bölgenin turistik tanıtımını yapmak.

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MÜŞTERİ HİZMETLERİNDE YAŞANAN KOMİK OLAYLAR nergis 0 1.771 06-11-2008, Saat: 12:27
Son Yorum: nergis
  mezar taşı yazıları komik :D mustafa 0 1.742 18-09-2008, Saat: 7:05
Son Yorum: mustafa
  komik sözler 3 yada 4 olması lazım mustafa 0 1.581 18-09-2008, Saat: 6:46
  komik gerçekler mustafa 0 1.464 18-09-2008, Saat: 6:38
  komik itiraflar mustafa 0 2.246 18-09-2008, Saat: 5:30

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi