MSN messenger da yazışırken anında tüm dillere çeviri yapma

Yeni Cevap 

Konuyu Değerlendir
  • 18 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
02-07-2010, 23:28 (En son düzenleme: 02-07-2010 23:35 arachnanthe.)

MSN de yabancı dil bilmeden başkaları ile konuşmak istermisiniz ? Siz türkçe yazın o anıında istediğiniz dile çevirsin. Birzamanlar bir yanda sözlük programları ile kendini paralayıp yabancı uyruklu kişilerle konuşanlar geliyor aklıma ne komedi bir görüntüydü o günler sonra google translate cıktı işler birazdaha kolalaştı kopyala yapıstır yapılmaya baslandı artık ama oda zor gelmeye başladı insanlara iletiişim çağında daha kolay anlaşmak lazımdı. ve MSN bu işe el attı mtbot@hotmail.com kişi listenize ekleyip dil tercihinizi yapıyorsunuz ve siz türkçe yazıyorsuınuz o istediğiniz dile cevirip yazıyor

kişi listenize mtbot@hotmail.com ekledikten sonra alttaki ayarları kendinize göre yapın ve konuşmak istediğiniz kişiyi TBot ile olan konusmanıza davet edin yani 3 kişi olarak konusuyorsunuz
siz yabancı dilde konusan arkadasınız ve tercümanınız TBot 14

adresi eklediğinizde TBot olarak görünüyor normal konusma penceresi acıyorsunuz ve tbot yazın ve karşınıza alttaki liste çıkacak.
[Resim: 94813688.jpg]

bu liste cıktıktan sonra tbot set yazın ve karsınıza hangi dili konustuğunuzu sececeğiniz birr liste cıkıyor Türkçe için 22 yazın

msni kınıyorum terbiyesizler orda İngilizce konuşuyorsanız 22 yazın seklinde yazmıslar.

[Resim: 91747257.jpg]

ve botumuz artık türkçe oldu karşınızdaki menü artık türkçe şimdi işimiz daha kolay komut listesini görmek için tbot ? yazıyoruz

[Resim: 21309680.jpg]

1 numaralı secenekte tbot lang yazdığınızda suanki dil seciminizi size söyler hangi dilden hangi dile cevirdiğinizi

Şu anki dil çiftiniz: TÜRKÇE > İNGILIZCE

2 nuradaki TBot change komutunu yazdığınızda dil secimlerinizi ayarlıyabilirsiniz ilk sececeğiniz kaynak dil yani sizin yazdığınız dil

burda türkçe için 32 yazınız sonra hangi dile çevirmek istediğinizi soracak ingilizce için 8 seciyorum ve sonra

Tamam. Şimdi çevrilen: TÜRKÇE > İNGILIZCE!

şeklinde sonucu veriyor

TBot stop yazdığınızda tüm işlemleri durduruyor yani msndeki tercümanımıza git istirahar et diyoruz. 14

TBot start yazdığımızda ise msndeki tercümanımıza adana karpuzu yata yata büyür sen fazla yattı kalk çalış demiş oluyoruz. 14

TBot set komutunu yukarda uyguladık zaten

TBot detect komutunu yazdıktan sonra size emret komutanım diyor 14 sizde bişiler yazıyorsunuz bu nece evladım hangi dilde diyorsunuz oda size hangi dilde olduğunu söylüyor 14

Hisse Senedi Portföy Takip Programı ( Excel )

Aylık ve Yıllık Aile Bütçe planlama örneği V1.0 ( Excel )
Bu kullanıcıya email gönder Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul
Bu mesajı alıntı yap
27-02-2012, 2:20
Cvp: MSN messenger da yazışırken anında tüm dillere çeviri yapma

uzun suredır mtbot kullanıyorum ltn yarımcı olun bana sımdı mtbot tum calısmıyor cevrımdısı bırturlu acamadım kullanamıyorum acıl yardın sımdıden tskler
Bu kullanıcıya email gönder Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul
Bu mesajı alıntı yap
Yeni Cevap 

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları : MSN messenger da yazışırken anında tüm dillere çeviri yapma Yazdırılabilir Bir Versiyona Bak MSN messenger da yazışırken anında tüm dillere çeviri yapma Bu Konuyu Bir Arkadaşına Gönder MSN messenger da yazışırken anında tüm dillere çeviri yapma Bu konuya abone ol