Neden Ben???

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.69/5 - 13 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Neden Ben???

MEKTUP
30.01.2003
TOKAT
Tek Vefasızıma...
Nasılsın diye sormayacağım hatırını. Senin, benim hatırımı sorup aramadığın gibi. Bundan sonra aramana da gerek yok. Gidiyorum!...
Efkar basıyor şimdi yağmur yağınca. Bir ilkbahar yağmurunda tutulmuştum oysa sana; Deli Mavi gene. Yok! Bitti artık. Meğersem senin ki gönül eğlendirmekmiş. Senin aşkın ve benim ölüm saatim! Keşke ikisine de iye ola bilseydim. Olamadım, çünkü gönlünü eğlendirdin ve çekip gittin. Bir el oğluna , bir zengine, bir...
Demek istediğim şu ki vefasızsın. Vefasızsın! Bunu sana söyleyen kişi ben olmayacağım, biliyorum. Ben hiçbir zaman yanılmadım çünkü. Tek yanılgım, tek hatam seni sevmek oldu. Allah kahretsin! Allah kahretsin diyorum çünkü seni çok sevmiştim.
Eskiden aşklar daha bir içtenmiş; aşıklar ise daha bir içten severmiş. Sen!... Sen hiç beni içten sevdin mi? Benim yokluğumda hiç içinde bir boşluk hissettin mi? Hissetmediğini biliyorum!...
Nasıl yaktın o dağ gibi adamı bir bilsen. Nafile, bilsen ne olacak ki . Dönüp gerimi geleceksin! Affetmemi mi bekleyeceksin.!!... Bir gün dönüp gelsen bile, beni bende asla ve asla bulamayacaksın!
Bu mavilikten, bu diyardan, bu sensizlikten gidiyorum! Son kez sana şiir yazıyorum. Adını ise “Şiir-i Mektup” koyuyorum. Bu mektubu okurken gözünden tek damla yaşın bile gelmeyeceğini biliyorum. Çünkü vefasızsın!...
Evet sevgilim ayrılık vakti geldi diyemiyorum. O iğrenç kelimeyi ağzıma almak istemiyorum. Ağzıma alıp da günaha girmeyeyim diye sadece susuyorum. Önceden olduğu gibi! Önceden de ben susuyor; sen konuşuyordun. Ama şimdi devir değişti diyorum, sıranın bana geldiğini bilip çekip gidiyorum.
Nefesimi boşa tüketmek istemiyorum. Bir vefasız için! Vakit ayrılık vakti; beni sevmediğin için. İçin rahat mı bilmiyorum ama benim içimin rahatlayacağını kesin biliyorum. Sen beni hiç ama hiç sevmedin; oysa ben seni delicesine sevmiştim. Soruyorum şimdi sana: NEDEN BEN???

- YANAN MEKTUP –
MAVİYILDIZ

on numara valla cok iyi

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aşkın Büyüsü Neden Bozulur ? nihanozden 1 3.544 23-01-2009, Saat: 17:54
Son Yorum: BirolAkDAS