Nehalem'in hız aşırtma performansı : Core i7 XE 965 ile 4.2GHz

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.68/5 - 28 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nehalem'in hız aşırtma performansı : Core i7 XE 965 ile 4.2GHz

Vallahi bu teknolojyi almaya değer dostum. Bir de buna HD 4850 ekran kartı alacaksın. 2'li DDR Ram kiti takacaksın. 2 x 2 GB => 4 GB total. O zaman sen görcen işte oyun nasıl oynanıyor. HD filmer nasıl izleniyor. O zaman işte şahin, doğan kalmıyor ortada. Mercedes konforunun ne demek olduğunu anlıyosun. Ve geçmişede vay be diyip oturup ağlam kalıyor. Ama işte para olsa. işte bu engel yok mu belimizi büken. 7 Zengin çocuğu olmak vardı şimdi bee anasını satiyim... :p

amd 2500 ü 3200 gibi calıstırıyorum işlemci fanından gelen ısı ile ayaklarım ısınıyor suan makina limitlerde birazdaha yükselttimmi reset atmaya baslıyor. neyse yarın rem siparişlerim geliyor birazdaha toparlar

İşin zevki zaten burda. 3200 ü 3200 gibi çalıştırmak insanın içini gıdıklamıyor. 2500 aldıysan 3200 gibi çalıştıracaksın. 3200 aldıysan 4000 gibi. İşte o zaman sanki kanında sana mutluluk ve güç veren bir madde salgılanıyor. Hayatın tadı o zaman çıkıyor.

Zaten şu an işlemcilerin satabilmesi için hem intel hem de amd bu overclock işlemlerine müsade ediyor. Yoksa firmanın bilgisayar kurtlarına hitap etmesi çok zorlaşır. Ve buna müsade etmeyen firma artık ayakta kalamaz. Ben de core i7 mimarisi bi işlemci alıcam ve %40 lık bi overclock uygulicam. 14 Yaşasın kötülük 14 14

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi