Oturup ne düşünelim?

Anket Ne Düşünelim???
Başbakan`ın krizden haberi yoktu, Youtube`un da yasaklanmış olduğundan haberi olmaması şaşılacak bir durum değildir
Başbakan yasakları delmeyi iyi biliyor, drivers`tan etc, oradan hosta geçmeyi öğrenecek kadar
Başbakan yargı kararını sonradan ulema ile tartışmış, siteye girilebileceğine kanaat getirmiştir
Başbakan`ın dünyayı daha iyi takip etmesi adına yargı kararları Başbakanlık internet sistemini etkilememektedir
Düşünüyorum öyleyse lütfen dürtün
Başbakan yoğun gezi programlarından sonra yorgunluğunu Youtube`da klip izleyerek atmaktadır, bu hak elinden alınamaz
Soru çok kısa anlayamadım/Youtube ne bilmiyorum/ Geçerken uğramıştım
Ne demişler hocanın dediğini yap, hatta yaptığını da yap
Biz youtube` de gireriz elhamdülüllah deyip girmiştir
[Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.57/5 - 14 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oturup ne düşünelim?

Başbakan Erdoğan, bir siyasi soru sonrası Youtube`da izlediği videolara gönderme yaparak sorulan soruyu cevaplamış, ardından `Youtube`a girilemiyor` diyen bir gazeteciye de `Ben giriyorum, siz de girin` demiştir. Oturup ne düşünelim?
[Resim: 7903atamizindeyizby5hs7ii4.jpg]

“Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
Bul

ya bu adam hem suç işliyor hem bizede tavsiye ediyor varmı böle bişey ya nasıl başbakan ya bu ya
son yaprak düştüğünde ,son ağaç kesildiğinde, son akarsu kuruduğunda paranın yenmediğini anlayacaksınız....

Dizlerimin üzerinde yasamaktansa..Ayaklarimin üzerinde ölmeyi tercih ederim....

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi