Plastik Atıklardan Köpek ve Kedi Kulübesi Yapılıyor

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.67/5 - 15 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plastik Atıklardan Köpek ve Kedi Kulübesi Yapılıyor

Merhaba arkadaşlar. Ataşehir Haber adlı sitenin haberine göre İstanbul'da Ataşehir Belediyesi ve Plastik Sanayicileri Derneği ortaklaşa düzenledikleri proje ile köpek ve kediler için plastik atıklardan kulübe yapıyorlar. Ataşehir ilçesinin 16 farklı noktasına bırakılan plastik atık kubralarından toplanan atıklar bir süre sonra dostlarımız için kulübe olarak geri dönecek.

Haberin devamı;
Plastik Atıklar Dostlarımız İçin Yuvaya Dönüşüyor

Hem atıkları değerlendirmek hem de hayvan barınakları yapmak Güzel bir uygulama. Ayrıca eldeki imkanlar ilede barınaklar yapilabilir daha önce verdiğimiz örnekleri incelemenizi tavsiye ederim http://www.hepimizbiriz.com/forum/Konu-H...fesi-13919

Çok güzel bir uygulama bu . Sokak hayvanlarının sadece belediyeler tarafından değil tüm halk tarafından göz önünde bulundurulması gerekiyor . Mesela herkesin kedi maması alıp sokaklara birer kap koyması halinde son zamanlarda artan köpek saldırıları dahi azalacaktır. Ben şimdiye kadar internetten pro plan alıp her akşam çıkar sokağa bırakırdım mesela. Aldığım siteyi de belki bu güzel davranışta bulunmak isteyenler olur da ucuza alabilmeleri için aşağıya bırakıyorum. pro plan

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  köpek ırkları ve özellikleri; gamze33 5 5.912 14-03-2012, Saat: 23:23
Son Yorum: pink
  Hayvan Barınağı Yapımı ( Kedi Evi - Köpek Kulübesi - Kuş Kafesi ) arachnanthe 0 20.457 18-11-2011, Saat: 18:46
Son Yorum: arachnanthe
  Köpek Alırken Dikkat Edelim gamze33 0 2.125 14-03-2007, Saat: 23:26
Son Yorum: gamze33

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi