Umut Dolu Düşüncelere Muhtaç

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.25/5 - 16 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Umut Dolu Düşüncelere Muhtaç

... Ve işte yine kaldık başbaşa düşüncelerim.Yiyip duruyorsunuz beni günlerdir.çıkmaza sürükleyip en kuytularda , en siyahta bırakıp kaçıveriyorsunuz.Orada ne haldeyim hiç düşündünüz mü? Herkese anlatamıyorsun da bazı şeyleri.Çoğusu anlamıyor , çoğusu bilmiyor beni.. Çoğusu dinliyormuş gibi yapıp dinlemiyor bile , çoğusu dalga geçip , çoğusu inanmıyor bile..
Nerdesiniz umut dolu düşüncelerim? Bulamıyorum sizleri . Hiç ışık yokk! Her yer karanlık . umutsuz...
Hani bir daha güneş doğmayacak gibi.Acı çekmek zor değilde ; yıpratan çıkar bulamamak insanı.
Karşımda bir hoca konuşuyor . Ne diyor anlamıyorum .Anlayamıyorum... Kafam o kadar dolu ki kelimeleri bile seçemiyorum , algılamak güç. O da anlamıyor beni çoğusu gibi...
Ve işte yine kaldık başbaşa düşüncelerim .; Ne zaman terk edeceksiniz beni? Ne zaman boşalacak kafam ? Galiba boşuna bu sorular ; hiç bir zaman gitmeyeceksiniz oradan biliyorum .
..... Ve işte kaldık yine ;umutla dolu düşüncelere muhtaç ...... Sigaraya talim .
her yeni bir gün ; yeni bir umut.!

bu yaşta yazmaya ilğin okumaya ilgini takdir etmek lazım. anlamamak yada anlaşılmamak bu sorun değil yaşadığımız düzene insanlara alışmak anlamak zordur bu senin hayata farklı baktığının ispatıdır. yazmaya devam et...

Ben hep o düşüncelerle başbaşa kalıyorum..Sağolasın

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Icon8 "Tövbe ettim senle dolu geçen günlere!..." sed@ 0 1.511 22-02-2008, Saat: 23:34
Son Yorum: sed@

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi