"Yok oluyorum!..."

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.56/5 - 18 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Yok oluyorum!..."
Icon9 

[Resim: adszzc3ti6.png]

Yaşamla ölüm arasında gidip geliyor düşüncelerim...Bir günüm diğerini tutmuyor,zamandan çalıyorum.Sen düştüğünde aklıma,
senden başka ne varsa herşeyi unutuyorum.Herşeye yabancı kalıyorum.Tek bir gülümseyişinle yüreğimi gökyüzüne taşırıyorum.Oysa tek
bir sözün yetiyor kimi zaman o yüreği yerin dibine sokmama.Kendimi ben bile artık anlayamıyorum...
Ellerin ellerimdeyken tüm zamanları durduruyorum haberin olmadan.Farkında olmadan,sadece seni yaşıyorum.Elimde olmayan sebep
lerden ötürü çoğu zaman kendimi dipsiz uçurumlardan intiharlara bırakıyorum.Gözlerinde kayboluyor bütün benliğim.Avuçlarında eriyip
yok oluyorum...Gözlerin gözlerime değdiği anda,nereye düşeceğini bilmeyen bir yağmur damlası gibi savruluyorum.Ilık bir rüzgar doldururuyor
kokunu içime,iliklerime kadar seni hissediyorum.Son kez nefes alırmışcasına çekiyorum içime seni.İçimi seninle dolduruyorum...
Çaresizim...Hiç olmadığım kadar şimdi.Her geçen günü görmezden gelip,geçmişi birbir unutuyorum.Yaşamak isteyipte yaşayamadığım
her birgün için geleceğe umutlar taşıyorum...Geç kalınmış zamanlar adına,yeni bir güne daha senin hayalinle uyanıyorum.Ve yine güneşi batırırken
bir akşam üstü sensizlikle yeni rüyalara dalıyorum...
Yokluğunu düşünmek gelmiyor işime...Bir gün olmayacağını bilmek fikri kor gibi düşüyor içime...Derin bir ah çekerken,sigaramın ucunda
yanıp gidiyor düşüncelerim.Bir nefes,bir nefes daha çekerken eriyip gidiyorum dizlerinin dibinde fikirlerimin...Seviyor muyum,yokmu oluyorum...?
Bende bilmiyorum...
Tek bildiğim şey ..."Kendimden kaçıp,sende yok oluyorum!..."

Sed@...10.04.2008/11:05
Bul

SÜPERR YAAA YÜREĞİNE SAĞLIKK

Teşekkür ederim
Bul

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :