gördüğüme sevindim

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.89/5 - 18 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gördüğüme sevindim

Ne güzel söylemiştir Grup Gündoğarken "Gördüğüme Sevindim" İsimli şarkısında..Hatıralar öyle olmadık yerlerde öyle olmadık zamanlarda çıkıyorlarki yerlerinden..ne unutmak mümkün nede boşverip geçmek...özellikle bu hatıralar kalansanız,terkedilenseniz dahada bir üzüyor her yerlerinden çıktıklarında..tam unutup bişileri yerine koyarsın ama birden çıkıp "heyyyy sen bizi yok sayıyorsun ama sen yaşadın bizleri...unutamazsın" diyorlar sanki....okudum ya bir iki güzel yazı canlandılar çıktılar hemen yerlerinden..Zaman diyorlar ya hep zaman unutturur herşeyi..alır gider yaralarının ağrısını...kapatır yaralarını diye...zaman alıp gidiyorda bazı şeyleri..ne yaraları kapatıyor ne unutturuyor yaşanmışlıkları...evet hafifliyor yaraların acısı...ama en kötüsü aylar sonra yıllar sonra sızlatması içinizi..tek çözüm çıkar at kafandan görüşme konuşma dediler hep bana..yapamadım çıkaramadım hayatımdan...hala hayatımda hala benimle hala ara ara sesini duyuyorum..hala ara ara sohbetler ediyorum..içim yanmıyormu yanıyor..peki ya tamamen hayatımdan çıkarıp atsam ve birgün çıksa karşıma tüm yaşanmışlığıyla tüm canlılığıyla..hani o unut dedikleri gibi unutsam..hayatımı yoluna koysamda birgün çıkagelse sesiyle..gülüşüyle o zaman herşey dahadamı güzel olacak...Hergün hatıralarıyla yaşamaktansa..hergün onu hatırlayıp üzülmektense ..yokluğuna sessizliğine alışmaktansa...varsın hayatımın bir köşesinde dursun..arada sırada duyayım sesini...ama olsun hayatımda..varoluşuyla tüm hatıralarıyla...Bekledim..günlerce,aylarca,yıllarca bekledim bigün dönsün bigün gelsin diye olmadı..bende bıraktım dönmesini beklemeyi....şimdi hayata dair umutlarım başka...hayata dair beklentilerimde...artık ne gideni beklemek isterim ne dönünce yaşayacağımız güzel günleri..bıraktım onlar hatırlarda kalsın...ara sıra çıksınlar yerlerinden...yaksınlar kalbimi...ama beklemeyeyim...onunla yaşanacak güzel günleri...
Bakmayın çevremi kuşatanlara;
Hüznün, yalnızlığın yazarıyım ben !
Bul

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi