kadınlar zekidir

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.16/5 - 19 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kadınlar zekidir
:D 

Günün birinde üç adam yürürken karşılarına büyük ve vahşi bir nehir çıktı.. Nehrin karşı kıyısına mutlaka geçmeleri gerekiyordu.
Birinci adam, dizlerinin üzerine çöktü ve tanrıya dua etti:
"Tanrım, lütfen nehrin karşı kıyısına geçebilmem için bana güç ver!"
Tanrı ona uzun kollar ve güçlü bacaklar verdi. Böylece nehrin karşı kıyısına geçebildi.
Ancak bunun için 2 saat boyunca dalgalarla boguştu ve neredeyse 3-4 kez bogulma tehlikesi geçirdi. Ama başarmıştı.
Bunu gören ikinci adam da Tanrıya dua etti:
"Tanrım lütfen nehrin karşı kıyısına geçebilmem için bana güç ve gerekli aracı ver!"
Tanrı ona bir tekne verdi ve o da nehrin karşı kıyısına geçmeyi başardı, ancak birkaç kez alabora olma tehlikesiyle karşılaştı..
Tüm bu olanları izleyen üçüncü adam, dizlerinin üzerine çöktü ve Tanrıya yalvardı :
"Tanrım, lütfen nehrin karşı kıyısına geçebilmem için bana güç , araç ve zeka ver!"
Bunun üzerine Tanrı adamı bir kadına dönüştürdü.. Kadın haritaya baktı.. Nehrin biraz yukarısa dogru yürüdü ve köprüden karşıya geçti..

tuhaf olay ;

beni üzen sen, teselli veren sen
kurtulmaya da çaban yok,neyinim , neden ben ?
kaçıp gitsem uzaklara, bilirim beni bulur
ne benle mutlu olur
ne bensiz huzuru bulur13
Bul

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  zeki kadınlar athenakolikdevrim 1 2.169 26-06-2009, Saat: 2:17
Son Yorum: nefemis
  kadınlar ve üniversite sınavı arasındakı farklar mustafa 0 1.647 18-09-2008, Saat: 4:08
Son Yorum: mustafa
Icon28 kadınlar ve erkekler gr££n 0 1.668 09-08-2008, Saat: 13:08
Son Yorum: gr££n
  kadınlar bu dünyadan yok olsalardı ne olurdu darkangel 0 1.411 12-05-2008, Saat: 22:09
Son Yorum: darkangel
  KADINLAR AKILLIDIR!! burcu 4 2.302 19-09-2007, Saat: 0:31
Son Yorum: BirolAkDAS

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi