omer sıteyı 5 mılyon dolara satmıs

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 24 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
omer sıteyı 5 mılyon dolara satmıs

aldıgımız bılgılere gore muhabırımız Işıl IŞIMAN ın yaptıgı arastırmada sıte sahıbı omerın sıteyı 5 mılyon dolar karsılıgında mıcrosoft a sattıgını saptadı mıcrosoftun sıteyı ıcndekı pırıl pırıl ınsanlardan dolayı aldıgı yoksa sıtenın genel bır özeliğinin olmadığını ama ılerıde cok parlak gorulecek bır sıte oldugunu duyurdu basbakan bu konuda ben bu tıp olaylarla ılgılenmıyorum ılerıde zaten cumhurbaskanı olacam banane sitelerden dıyerek agzından herkesın bekledıgı cumhurbaskanı kım olacak lafınıda kacırdı buna kızan GÜL dışıslerı bakanlığından ıstıfa ettı ve
ben olacaktım cumhurbaskanı dedı
bunu duyan borsa rekor bı dususle tarıhını en buyuk dususunu yaptı askerıye bu olaylar karsısında bır muhtıra yayınlıyark sıtenın satılamasının altında dıs mıhrakların parmagı oldugunu ve sıtenın kesınlıkle satılmamasını istedi sıtenın satılacagını duyan muzdarip bekar mustafa (kirsofmy) yaptıgı açıklamada bulunduğum bütün sıtelerı alarak zamanında gelıstırdıgım windovsuda alan bill gayts benım ıcın zamanından berı besledıgı dusmanlıgı yıne gosterdı dedı
muhabirimiz bu haber sayesınde altın bukalemun odulünede aday gösterildi

hepimizbir haber ajansı (HHA)

Güzel hayalgücü 14
Bul

ne guzel yazmısm ya nerdeyse ben bıle inanacam ya

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi