sütçü imam üniversitesi

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.25/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sütçü imam üniversitesi

Misyonumuz

Atatürkçü düşüncenin ışığında, Atatürk İlke ve Devrimlerine, laik ve demokratik Cumhuriyetimize ödünsüz bağlı, Bunları çok iyi özümsemiş, çağdaş üretken nesiller yetiştirmenin yanı sıra demokratik, katılımcı, özgür ve evrensel üniversite olarak yöremiz, bölgemiz, ülkemiz ve dünyamız için bilime ve eğitime katkıda bulunacak, insanlığın refahı ve mutluluğu için bilgi üretecek, çağdaş eğitim ortamları yaratacak ve hepsinden daha önemlisi; üretilen bilgi ve teknolojiyi toplumun menfaatine sunan, araştıran, sorgulayan ve ülkesini herşeyin üzerinde tutan gençler yetiştirmektir.

Vizyonumuz

Eğitim-Öğretim, araştırma-geliştirme ile bilimsel yayın ve uygulamada dünya standartlarına ulaşmak, Türkiye ve dünyanın en seçkkin üniversiteleri arasında yerini almak; öğrenciye bilgi yüklemek yerine çağımız teknolojisinden yararlanarak onlara bilgiye ulaşmanın yollarını öğretmek; toplumun tüm kesimleri ile bütünleşerek ülkemizin ve yöremizin bilim, teknoloji ve kültür hayatına katkıda bulunmak ve üniversite-sanayi-toplum işbirliğini güçlendirmek; evrensel değerlere sahip, küreselleşen dünya koşullarına uygun, mevcut fiziksel mekan, techizat, beyin gücü ve bilgi birikimini girişimci düşünceler ile değerlendirerek, ek finansal kaynaklar yaratan, gelişmiş ve modern işletme teknik ve yöntemlerini uygulayan çağdaş bir üniversite olmaktır.

http://tanitim.ksu.edu.tr/videolar.php
http://tanitim.ksu.edu.tr/resimler.php

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  SAMSUN ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ karanlıktaki yüz 13 65.807 20-01-2009, Saat: 16:21
Son Yorum: esrawoswos
  mersin üniversitesi arachnanthe 16 28.196 23-09-2008, Saat: 18:56
Son Yorum: arachnanthe
  Çanakkale onsekiz mart üniversitesi GİZEMLİ 6 6.252 21-02-2008, Saat: 11:56
Son Yorum: kalbinur
  atılım üniversitesi karanlıktaki yüz 0 2.661 15-08-2007, Saat: 1:18
Son Yorum: karanlıktaki yüz
  orta doğu teknik üniversitesi (odtü) karanlıktaki yüz 0 2.392 12-08-2007, Saat: 2:14
Son Yorum: karanlıktaki yüz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi