slm bende Merve

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.83/5 - 29 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
slm bende Merve

slm arkadaşlar ben Merve genel müdürümüze böyle bi bölüm açtığı için öncelikle teşekkür etmek istiyorum.Teşekkürler Ömer 14)
Bu bölüm sayesinde birbiriizi daha yakından tanıma fırsatı bulucaz.Ben 26/08/1986 konya doğumluyum.Ve 21 senedir kocaelinde yaşıyorum.Tahsilim lise.Şu an bir şirkette ön muhasebe bölümünde çalışıyorum.birazda hobilerime gelelim.tam bi doğa tutkunuyum yeşil bana huzur,mutluluk vede enerji veriyor.Kitap okumayı çok seviyorum genelde kişisel vede psikolojik kitaplar okumayı yeğliyorum.Sinema,tiyatro da vazgeçilmezlerim tabiki.En büyük ikinci tutkum ise araba dır.İlki doğa idi.Her şeye rağmen bizlere en güzel hediye olarak sunulmuş hayatı, yaşamayı çok seviyorum.Zaman zaman çıkan olumsuzluklarına rağmen buda tadı tuzu zaten.bununla ilgili bir çok şey yazabilirim ama uzun bi biyografi olur buda okuyanı sıkabilir 14)
Her neyse insanlardan sonra sevilmeye layık diğer yaratıklarda şüphesiz hayvanlar.hepsini seviyorum ama deniz altında yaşayanlar daha çok ilgimi çekiyo.Müzik olmazsa olmazlarımızdan zaten .Tek ilgilenmediğim konu siyasettir.Belki bu konuda eleştirilebilirim ama oldum olası sevemedim siyaseti dah doğrusu sevmek istemedim yaptıkları işlere akıl sır erdiremiyorum kimi konularda ama bie T.C vatandaşı olarak çokta duyarsız değilim.
Başak burcu olduğum için çok duygusalım.Kırılgan,hassas bi yapım vardır.
Herkese mutlu ,huzurlu,istek ve dileklerinin gerçekleşmesi dileğiyle hoşçakalın

tşklr merve kendini tanıttığın için.

Teşekkürler Merve. Seni tanıdığıma çok sevindim..
Bu arada bu bölümü ben açtım 14
Hoşçakal....

doğrudur fikir babası heredot81 benimde gercekten hosuma gitti herkes samimi bir şekilde tanıtıyor kendini

şahmaran görünmüyorsun nerelerdesin ya. konuların ilgimi çekiyordu. geri geeeeellllll 10
Güzel Bir Amazon Olmak için...

http://my.oriflame.com.tr/merve

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bende varımmm elifnas 19 8.589 05-02-2011, Saat: 23:10
Son Yorum: gr££n
  bende yazdım : civanpercemi civanpercemi 4 2.461 06-07-2008, Saat: 10:31