komik anımızı paylaşalım

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.38/5 - 24 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
komik anımızı paylaşalım

yıllar sora yaşlı birer nine yada dede olduğunuzda torunlarınıza anlatacağınız komik anılarınızı paylaşın bizimle hadi..

ilk paylaşım benden....

ne kadar zaman oldu hatırlamıyorum ama işten çıktığım yorucu bi gün sonuydu. her zamanki gibi eve gitmek için otobüse bindim. arkadaşların falan gidiyoruz. neyse durağa yaklaştık. ben şöfore musait bi yerde inicem yerine dalgınlıktan münasip bi yerde inebilirmiyim dedim. neyse ben hiç kimse gülmeyince olayı kurtardım sandım taki şöförün verdiği cevaba kadar burası benim için münasip sizin içinde münasipse buyrun. sora kopan kahkahayı siz düşünün artık.. resil oldum.

(üstelik bunu bi arkadaşım yapmış anlatmıştı ben çok gülmüştüm ama beni şöfor resil etti yaaaa)
Bakmayın çevremi kuşatanlara;
Hüznün, yalnızlığın yazarıyım ben !
Bul

yav o kadar guluyorum hergun ama sımdı aklıma hıc bıse gelmedı da 13
bızım beledıye meclıs uyesı adayı bır abı vardı ona kombılerın gece elektrıkle calısması ıcın bır proje anlatıyordum 13
bızım abı kımseyı alaya almaz kımse hakkın konusmaz bır abı ama bızım yanımızda kala kala bıze benzemeye basladı bu geldı 13
bana tabı tabı der gıbı goz işareti yaptı bende tamam osman abıyede bozduk dedım basladım gulmeye bozduk 13
ehu ehu

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi