A.S.K. - Kasvet Dakikaları (feat. Ravi)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.78/5 - 18 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A.S.K. - Kasvet Dakikaları (feat. Ravi)

verse(Ravi):İkileme düştüğüm sahnelerin sayısı acaba niye bu kadar fazlaHaydi ravi bir şıkkı seç ve diğer seçimlerini sallaKararsızlıklar içinde kararımı verdim,bu yolda Allah'ım beni kollaŞunu anladım tek fayda bana benim can yoldaşlarımdavurgun yedikten sonra 2 ay yattım,silkelendim ve de ayağa kalktımher kötü olay sonrasında hayatı düzeltmek için ben çok çabaladımdaha sonra bir çift güzel gözle bakıştım ve ben tekrar tekrar yandımSevda olur olmaz zamanlarda niye benim burnumu kanattın(üzüntüden)Sürekli bir korkaklık hakimdir yalan söylerken sesindeFarkımız yok hedeflerim vardı çocukluğumda benimdeTek sorunum ağzımdan çıkarıp bir türlü söyliyemediğim iki kelimeBazen çekip gitmek gerekir bir mektup bırakıp geriye (sadece)Hata sende veya bende bir sürü etken bozdu psikolojimiDoğduğumda ağlamak yerine beşiğimde yumdum gözlerimiSözlerimi çok düşünüp söylerdim düşlemek lazım her ihtimaliBu terkedilmiş boş şehir hatırlatıyor bana kalbimi…… nakarat(A.S.K.):kalbimi bıraktım tenha köşelerde benbir çıkış bulsam ve gitsem hemenbu duruma geldim acaba nedentüm bunların sorumlusu bence senverse(A.S.K.):benliğimin anaforunda sıkıştım kaldımacaba aklımı nerelerde bıraktımetrafımdaki herşeyi dağıtıp,yaktımsen ise benden her zman kaçtınburaya kadar geldim kendi çabamlabirine baksam döndü arkasını banamal mal bakma suratıma 1sözüm yok sana eyvallahne zman büyüdün de daldın derdedoğduğumda koymuşlar haksızlığın yanına kertehiç beklemezdim sende mi vurdun ban tekme neden acaba!boş verin bırakın beni tek başımaherkesin mi sorun var kafasındatahminler yanlış cevap aynanın karşısındagüvenim kaldı sadece1kaç arkadaşarabbe yalvarmadan önce 1çare bulmalıyımsadece kıçım sıkışınca rabbi anmamalıyımkasvet çekti beni yukarıdan aşağıısırdı kaldı kan içinde dudağıdüşünceleri yazmaktan tükendi kağıdışükürler olsun ki tanıyorum hala yaradanıuzatmaları oynuyorum kalmadı dermanımyardım çağırın boşuna akmasın kanımher sıkıştığımda boştu yanımmatemle doltum,taştımdayanmaz artık buna canımbir yardım eli uzat Allahımneydim ne oldum şimdi halime 1 bakçok konuşuyorsun etme laklakkeşke içim kalabilseydi boş defter sayfası gibi ak

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi