Abdurrahman Önül - Ya Muhammed

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 16 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Abdurrahman Önül - Ya Muhammed

Yaralıyam gülmedi yüzümKan ağlıyor iki gözümYaralıyım gülmedi yüzümKan ağlıyor iki gözümNe yazım belli ne güzüm kurban olam ya muhammedNe yazım belli ne güzüm kurban olam ya muhammedAllahümme salli ala seyidine ya muhammedSana selam olsun sana ey canlar canı muhammedSana selam olsun sana ey canlar canı muhammedAllahümme salli ala seyidine ya muhammedSana selam olsun sana ey canlar canı muhammedSana selam olsun sana ey canlar canı muhammedKurban olayım ben sanaRabbimi sevdirdin banaKurban olayım ben sanaRabbimi sevdirdin banaSeviyorum yana yanaKurban olam ya muhammedSeviyorum yana yanaKurban olam ya muhammedAllahümme salli ala seyidine ya muhammedSana selam olsun sana ey canlar canı muhammedSana selam olsun sana ey canlar canı muhammedAllahümme salli ala seyidine ya muhammedSana selam olsun sana ey canlar canı muhammedSana selam olsun sana ey canlar canı muhammedÖzledim seni efendim senle islamı öğrendimÖzledim seni efendimsenle islamı öğrendimŞu zalim nefsimi yendim kurban olam ya muhammedŞu zalim nefsimi yendim kurban olam ya muhammed

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Abdurrahman Kızılay - Altın Hızmav Mülayim arachnanthe 1 1.792 08-08-2008, Saat: 5:49
Son Yorum: mustafa
  Abdurrahman Önül - Sultanımsın arachnanthe 0 1.625 21-01-2008, Saat: 23:38
Son Yorum: arachnanthe
  Abdurrahman Önül - Senin Aşkın Var arachnanthe 0 1.239 21-01-2008, Saat: 23:37
  Abdurrahman Önül - Seher Vakti Bülbüller arachnanthe 0 1.557 21-01-2008, Saat: 23:37
  Abdurrahman Önül - Kerbela arachnanthe 0 1.351 21-01-2008, Saat: 23:36

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi