Abluka Alarm - Artçı Şoklar Anti Handikap

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.44/5 - 16 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Abluka Alarm - Artçı Şoklar Anti Handikap

Savaş VerseDikkat çekti alemin kilinde kef ve imal etti kuşku megaloman bu kozmo kükredi ki full meraksız olmadıkki her bir takdis fazlağımda illegal bir testis ellerimde Bildiğinki yer hukuksuz yumranır kıta derinde çığır setlerinde iki nazire yoz Gözlerimde her düşüm ki şimdi yapboz maximum sefille oynadıkki nerde saadetim bilin de ....... ? Dağıttı son ketim ve yüzlerimde bağlı ölüme cennet fareleri gülüş yo bense çektim avuçladım ki toprağım verimli Aşk kafidir ki bir sinir bu ambarında coşmuş alemin ... ?Zaman ayarlı günlerim ve sözlerimde gerçek olmayan bir yarın bekledim ki ellerimde boş bir sayfa her bir günde başlamış ki rampa çık ki yaklaşımla gördüm insanoğlu kör ki bakma pis bir dünya . Bu kalbim elveda gülüşlerinde bakRuhum imtihanla sınalı bir final hakSeçtim her bir künye gözlerimde düzbir küllüm yazdım ilk ve son ve masum oynadım ki artçı şoklar ANTİ HANDİKAP ! Leadri Verse Zana tükenmemiş umutla bezeli sayfalarda nokta koyamadım fısıltı dergahın yüzünde gül bitermiş şeklim intihar Kader sararmış aynalarda maske taktırır yakar rüyayı Bu sille .... Hani bu Leadri yerli yersiz ittifak tüketti kalbi mutluluk pes etti sorma rüyamı hayra yordum rüyada mutlu muydum güya ben ağlıyordumanladım kararsızım ! Sana ne gözlerim silindi derdim en derindi kazıdım içlerinden ömrü kördü gözlerin kördüğüm bugün mü çözemedin mi Leadri ? Kimdi bahtiyar ve kimse sahtekarBu yankılar kulakta çınlar ağlar elbet ellerin güneş şafakta parlar onlar Yalın ayaklarımda yere bakan suratla yürüdüm amma yere bakan saraylarımda şahtım anladımvakitsiz iklimin dalında bir çiçektim açmadım ! SavaşBu kalbim elveda gülüşlerinde bakRuhum imtihanla sınalı bir final hakSeçtim her bir künye gözlerimde düzbir küllüm yazdım ilk ve son ve masum oynadım ki artçı şoklar ANTİ HANDİKAP !

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Abluka Alarm - Hamle arachnanthe 0 1.157 22-01-2008, Saat: 23:44
Son Yorum: arachnanthe
  Abluka Alarm - Günlüklerim Aylık Olmuş arachnanthe 0 1.372 22-01-2008, Saat: 23:43
  Abluka Alarm - Eşgalimdi Eşkiya arachnanthe 0 1.235 22-01-2008, Saat: 23:42
  Abluka Alarm - Bitik Şans arachnanthe 0 1.187 22-01-2008, Saat: 23:40
  Abluka Alarm - Ben Bir İnsanım arachnanthe 0 1.209 22-01-2008, Saat: 23:40

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi