Abluka Alarm - Eşgalimdi Eşkiya

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.14/5 - 14 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Abluka Alarm - Eşgalimdi Eşkiya

(Savaş)Kadavra bahtı avlanır sonuçta hakim oldu duyduğun buses yanılttı satrı beatle tattı rap hep,körpe fikriizzet etti yönlerim deminde iz bıraktı is alırkensözlerimde sis bıraktı kep.Taze kurgular sonuçtabağlanır devirde sundu hissi hissederki alçak tavrıkoydu zikri bak,şükrederken ellerimde zanlı bulgularyarattı bilgi sövdü gözlerinde münzevi görüşseyak.Fonda koklanır çıkarla tanınmaz dürüstlük emmeuçtu dostça saygılar domaldı kin küfürlü aşka,zamandövdü ömrü her dakika kolpa kuble yaktı dilimi açtıağzı yuttu tezimi şimdi son dakika.Rampalaştı yollarımbaşında çok gerildi iplerim çekildi terse vurdu keyfikaçtı dünlerin,ve sek katıldı davetimde içkikargaşayla karşılaştı gözbebeklerimde ağlamış tanımsenin.NAKARATDynamic dimağ,saldırırdı ruh eşim tipinde toyçocukla,bilgi isteğim ödüllü bol tokatla,insanımda yoknezaket,yobazla aktifim bu metropolde eşgalimdieşkıya. (Laedri)Siz içlerinde kalbimin direklerinde bayrak açtınızyüreklerimde mutluluk kanatlı saldınız semaya,rüyamagöz dayanmaz itibarı yok müdavim olmuş eller hakkıtanımamakmı sevda.Hibe ettim adımı hakka hatrı yok vehakkaten bir kaygı kaymamış dilimde bence bunda kastıyok rapin,müdavimim misafirim ben akla akşam üstübendeyim nedendi sorma bende içime hasretim.Arzuhalciarzum ellerinde bir buket temenni münferit bu laedrikimsesiz kalem kağıt kiralık istifalık hislerim varisraf ettim istif istemem düzeltme dermek istesemküsermi bahçe.Lehçeler kısıtlı bak satırlarımda dardakalmış imlalar kurrayla çekilecekse çek ve yerinekoy,yoruldu ellerim beter bu son dem betermidünden,yarın güneşten ellerin de batacak öğren.

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Abluka Alarm - Hamle arachnanthe 0 1.156 22-01-2008, Saat: 23:44
Son Yorum: arachnanthe
  Abluka Alarm - Günlüklerim Aylık Olmuş arachnanthe 0 1.370 22-01-2008, Saat: 23:43
  Abluka Alarm - Bitik Şans arachnanthe 0 1.186 22-01-2008, Saat: 23:40
  Abluka Alarm - Ben Bir İnsanım arachnanthe 0 1.209 22-01-2008, Saat: 23:40
  Abluka Alarm - Artçı Şoklar Anti Handikap arachnanthe 0 1.205 22-01-2008, Saat: 22:54

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi