Ahmet Selçuk İlkan - Uçurum Çiçeğim

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 22 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahmet Selçuk İlkan - Uçurum Çiçeğim

--------------------------------------------------------------------------------
Bir sigara külüne bıraktım bütün verdikleriniÖyle bitik öyle yanıkBir bak ardına şimdiYanmış bir kalpten başka ne bıraktıkSenin de biletin Buraya kadarmış uçurum çiçeğimArtık inebilirsin!İşte bütün yollar seninİşte bütün taksilerİşte bütün adreslerArtık bana da sormadan İstediğin yere gidebilirsin.Artık bensiz olacak yolculuklarınVe bütün maceralarınBelki biraz burukBelki biraz acıAma Bundan böyleSen banaBen sana yabancıNeylersin sen istedin bu sonuŞimdi artıkKoluna-yoluna ve dudağınaİstediğin yolcuyu alabilirsin.Seninle bu aşkı yaşamadık sayBirlikte gülüpte ağlamadık sayBöylesi unutmak daha da kolaySende eller gibi adımı unut...Gözün aydın artık özgürsünArtık bağımsızSabaha bütün uçaklar ve de kucaklar seni bekliyorİster amerikaİster tibetÖlümüne vurdunÖlümüne terketNasılsa içimde koptu kıyametSakın unutma O İntihar gözlerini de al git aynalardanVe o günahkar ellerini çek git yatağımdanİstemem senden bir iz bile kalmasınArtık bütün yollar senin uçurum çiçeğimGit istediğin yere git gönlünceCehenneme kadar yolun varYeterki.. YeterkiBir daha bana dönüşün olmasın!..Seninle bu aşkı yaşamadık sayBirlikte gülüpte ağlamadık sayBöylesi unutmak daha da kolaySende eller gibi adımı unut...

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ahmet selcuk ilkan bana bunu yapmayacaktın ridwell 0 1.278 15-06-2008, Saat: 13:38
Son Yorum: ridwell
  Ahmet Selçuk İlkan - Bana Bunu Yapmayacaktın arachnanthe 0 1.253 25-01-2008, Saat: 0:35
Son Yorum: arachnanthe
  Ahmet Selçuk İlkan - Yaşayan Ölüler arachnanthe 0 1.339 25-01-2008, Saat: 0:34
  Ahmet Selçuk İlkan - Sen Bu Şiiri Okurken arachnanthe 0 1.574 25-01-2008, Saat: 0:34
  Ahmet Selçuk İlkan - O Adam Benim arachnanthe 0 1.367 25-01-2008, Saat: 0:33

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi