sepha örtüleri

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.76/5 - 33 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sepha örtüleri

[Resim: dantelevicom00dk0.jpg]

[Resim: amostrayx8.jpg]

[Resim: adantelevi15ox3.jpg]

[Resim: adantelevi13mo9.jpg]

[Resim: dantelevi08gt8.jpg]

[Resim: dantelevi04oz1.jpg]

[Resim: dantelevi00hj1.jpg]

anlıntı
SuSKunluĞum aSaLeTimdendir,Her Laf'a vereCek Cevabım var ama;Bir Laf'a Bakarım LaF mı   Diye.. Birde SöyLeyen Bakarım aDam mı  Diye...........

allahtan abin bunları görüp yap diye tutturmuyo bana. he eğer görüpte sende yapcan derse yollarım tığı ipi yaparsın şekerim ona göree14 çünkü yengen çok beceremiyoo
Bakmayın çevremi kuşatanlara;
Hüznün, yalnızlığın yazarıyım ben !
Bul

ahh be yengem ben hiç anlamıyorum sen yine azda olsa yapmışındır ben tığ işini anlamam ama şişle ne istersen örerim
SuSKunluĞum aSaLeTimdendir,Her Laf'a vereCek Cevabım var ama;Bir Laf'a Bakarım LaF mı   Diye.. Birde SöyLeyen Bakarım aDam mı  Diye...........

tamam o zaman en yakın zamanda abinle bana birer süveter ör ince olsunki serin bahar akşamlarında giyilebilsin he bide öle bi renk olsunki ikimzde kullanabilelim ikimizinkide aynı renk olsun
bende senin çeyizinine bi sehpa örtüsü yaparım141414
Bakmayın çevremi kuşatanlara;
Hüznün, yalnızlığın yazarıyım ben !
Bul

tmm yengem örerim ikinizinde giyecegi bir renk bej olur ancak yada kar beyaz üzerinede ikinizin adını işlerim

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  masa ve fiskos örtüleri GİZEMLİ 1 8.711 07-04-2008, Saat: 12:02
Son Yorum: elifnas

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi