Öyleyse Git

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.44/5 - 16 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Öyleyse Git

Sana yalnızlığımı bırakabilirim, sevgimi, öfkemi, suskunluğumu. Ama o insanların söz ettiği renkli dünyadan bir şey vaat etmiyorum. Yapay değil bendekiler, özümden çıkar her sözüm.

Gözlerini kapatıp bırak kendini bana. Bendeki karanlık bir çukur değil ama aydınlık da değil. Ben sana güzel günlerden söz etmiyorum. Sen yoksan ışık inan hiç yok, varsa bile benim için anlamı yok.

Kanatırım aklımı yokluğunda, tütün sararım beynime. Söndürürüm yüreğimi izmarit kokan bir kül tabağında. Kanamalı bir ölüm yaşarım, çirkin bir ceset olurum. Kara sinekler konar üzerime sen yokken.

Gel sevişelim, yine paylaşalım ağzında erittiğin o çikolatayı. Ya da gidiyorsan bana temiz bir ölüm bırak, elleri nefret kokmayan. Gidiyorsan eğer elleri sevgi kokan bir ölüm bırak, öyle git.

Git…
gördüm anne gördüm
şeytanla dans eden melekleri
gördüm anne gördüm
şeytan kadar dürüst olmayan yüzleri

yaa gidenin bıraktıgı ölümlee sewişş beyninde we gecende yada gideni hiç tanımaa arkasını sana döndügü andan itibaren..yoksaa beş para etmes duyguların yasadıklrınn paylaştıgın o yatakk...yaa gideni tanımaa ya gideni kendine saklaa..
Bul

bu edebiyata hayran kalmamak elde değil... çok güzel cümlelerle donatmışsın teşekkürler...

ürettiğin şeylerin beğenilmesi insana şevk verir. ama ben olumsuz eleştirilerede açığım yıkıcı değil ama. eleştiren herkese çok teşekkür ederim...
gördüm anne gördüm
şeytanla dans eden melekleri
gördüm anne gördüm
şeytan kadar dürüst olmayan yüzleri

"Gidersen sevdan hükümler giyer kaderimde...
Göç rengi kuşların çığlığına dek!
Kopan bir düğme gibi yitirmek istemiyorum seni...
Senden de çok sevdiğim seni sevmek..."
Gidiyorsan eğer elleri sevgi kokan bir ölüm bırak, öyle git...(Herşeye razı olunuyor giden sevgilinin ardından...Tek başına "seni sevmek",elleri yalnız sevgi kokan bi ölüm.........off off...Yüreğine,kalemine sağlık.
Bul

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi