İllaki koca...

Anket Başlığı: evlilikte yaş önemlimidir ( yorum yapmadan gecmeyin)
EVET
HAYIR
[Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.59/5 - 32 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İllaki koca...

kadın milleti böle işte

bekarlık sultanlıktır

Aynen katılıyorum nuri kardeşim...Valla o ne ya? İnsanın zihnini ne kadar boş işlerle dolduran bir uğraş evlilik...

Ama adminim bi yaştan sonra saatte zembereği boşalmış gibi çok hızlı gidiyo ya...Dış görünüşle ilgisi yüzde 40sa 60'ı vaktim daralıyor kaygısı...İşte geldik gidiyoruz...amaaaannn bugün ekmek bayisindeki amca beni kim sandıysa okulu mu kırdın bu saatte ne işin var dedi.Efendim amca? dedim. Yüzüme dikkatli bakınca pardon kızım karıştırdım dedi. Kiminle? Dedim. Lise sona giden bi kız varmış filan dersaneye gidiyomuş şurda oturuyomuş....Tabi ben lise kısmını duyduktan sonrasını hatırlamıyorum..Kendimi iyi hissederek çıkmışım oohh ayaklarım yere basmıyor ama eve gelipte bu yazıdaki 25 i görünce bütün kimyam altüst oldu....Bundan sonrası 30a merdiven demesin mi annem ordan damarıma basar gibi...Gerisini siz hayal edin artık.."Çeyrek asır" böyle söyleyince hele tam kabus!!!!!
İleride halkımızın,bunca ibret verici tecrübeden sonra gerçek dindarlarla din tüccar ve aktörlerini birbirinden ayırdedeceğini ümid ederim. Yoksa hep böyle geri ve ezik kalırız (M.Kemal Atatürk)

boş verin bunlar fani şeyler yaşa bukadar takılmayın arkadaşlar evlilikle birlikte başka bir insanla hayatınızı birleştiriyorsunuz toplum nazarında gec evlenmekte söle bi sakınca görülür evlenmeden yanlış işler yapılabilir yaş ilerledikçe arzular dizginlenemez hale geliyor erkekte bukadar sorun edilmez kadında sorun edilme sebebide budur bence kadınların kac yasına kadar doğum yapabildiği bellidir ozamana kadar sorun yok ozamandan sonrada evlatlık edinilir yada şimdiden yumarta alınıp dondurulur istenildiği zaman cocuk sahibi olunur

bence evleneceğiniz kişiyi yani her yönüyle size hitap eden kişiyi bulana kadar bekleyin ayrılmak için evleniz cünkü

arachnanthe

Tabiki aceleye hiç gerek yok ama fazla geç kalınmasa da iyi olur 14
Fakat diğer taraftan da akıp giden gençlik yıllarını ki bu bence hayatın en güzel yıllarıdır, eş ile birlikte yaşanması da harika bir olaydır. Yani yapacağın çılgınlıkları, gezip tozmaları vs vs gibi birçok şeyi yanında o çok sevdiğin eşinle yaşamanın değeri pahabiçilemez.
Ara

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi