İllaki koca...

Anket Başlığı: evlilikte yaş önemlimidir ( yorum yapmadan gecmeyin)
EVET
HAYIR
[Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.59/5 - 32 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İllaki koca...

sende anladın nedemek istediğimi uzatma istersen karar ver yaş önemlimi değilmi burda değil diyosun sonrada 30 ila 37 arasındaki farkı vurguluyorsun

sende görme problemi var sanırım sen fikirlerin mi değişti dedin bende hyr dedim ve hala aynı şeyi düşündümü söledim bu bir karar verip vermicemi sana soracak değilim ya bu iki

37 değil 27 bu da üç
Ara

trecy_menza Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gamze ne güzel sölemiş evlilik yaşla alakalı değil diye
ben 27 diye 37 yazmısım ok bu mesaj sana ayit yaşla alakalı değilse ha 27 ha 39 ha 50 ne fark eder kendinle çelişiyorsun

Sanırım bazı arkadaşların yaşla ilgili problemleri var...Bununla ilgilenmektense yaşın getirdiğ olgunluğa bakmak daha doğru olur
7903atamizindeyizby5hs7ii4.jpg

“Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
Ara

arkadaslar evlenmek için sadece yaş önemli değil maddiyat diye bi gercek karşımızda bunu unutmayın bu devirde eskisi gibi millet 16 17 yasşında evlenmiyo artık hayat sartları bu yaşları dahada ileriye attı bence evlenmek için yaşın bi önemi yok evleneceginiz kişi ile kafanız uyuşsun yeter evlilik karaını almak için ama dediğim gibi bazı dış etmenleri unutmayalım en başta maddiyet ve ailelerin desteği hem maddi hem manevi

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi