İnternet Download Manager ile Rapidshare'den Dosya İndirmek ( 2 Adımda )

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.71/5 - 24 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İnternet Download Manager ile Rapidshare'den Dosya İndirmek ( 2 Adımda )

* İnternet download managerla 2 adımda rapidden dosya indirceksiniz.

* Flashgetteki gibi code yapıştır, server ismi bul gibi olaylarla uğramıcaksınız.

* EN ÖNEMLİSİ BAĞLANTINIZIN MAX. HIZINDA DOSYA İNDİRCEKSİNİZ.

* İnternet explorer, Firefox, Opera, Netscape ve Mozilla gibi internet browserlarının hepsinde çalışıyor.

ANLATIM7 ben firefoxa göre anlattım. Diğer browserlar için de aynı şekilde geçerlidir.)

1. ADIM

*İnternet Download Managerınız (IDM) açıken ''OPTIONS'' butonuna tıklıyorsunuz. Gelen pencerede kullandığınız browserın yanıdnaki onayı kaldırıp tamam diyorsunuz.

NOT: Bu onayı kaldırmazsanız indirceğiniz rapidshare linkine tıkladığınız IDM hemen indirmek için açılır.

[Resim: 1lh7.jpg]

2. ADIM

* İndirceğiniz rapidshare linkine tıklıyosunuz. FREE butonuna basıp saniyeler geri sayarken IDM'yi acıyosunuz. Tekrar ''OPTIONS'' butou basıyoruz. demin kadırıdığımız onay kutucuğunu tekrar onayluıyoruz. tamam diyoruz.

* Bundan sonra saniyeler bitip kodu girdikten sonra her zamanki gibi onay kutusunun yanındaki start download butonuna basıyoruz. IDM otomatik acılıyor. Start download diyoruz ve download başlıyor.( bu işlem normal rapid sayfasında gerçekleşiyor.)

[Resim: 2ro0.jpg]

----------------------------------------------------------------------

Kısaca özetlersek:

1- OptionSdan onay kaldırıyoruz.
2- Rapid linkine tıklıyoruz. geri sayım olurken Optionsdan tekrar onay koyuyoruz.

----------------------------------------------------------------------

FAYDASI NE Mİ?

* NORMAL OLARAK ie, firefox yada operadan indiriken max hıznızı 24-25 kb (256 klar için )görürsünüz.

* IDM PROGRAMIYLA MAX HIZINIZDA DOWNLOAD YAPARSINIZ.

* BENİM BAĞLANTIM 256K VE AŞAĞIDA DOWMNLOAD BOYUNCA GÖRÜLEN HIZ.

NOT: resimdeki hız benim görüdüğüm anlık max hız diildir. downlşoad boyunca devamlı olarak 29 küsür kb dır. sizlerde gördüğümnüz hızı yazarsanız programı kulananalar hızların nasıl olduğuna inanabiir.
[Resim: 3du5.jpg]

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kaspersky Internet Security 2006 Ayarları By-4r4besK 0 1.822 12-04-2007, Saat: 23:20
Son Yorum: By-4r4besK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi