1 Kap Su Koyalım

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.65/5 - 31 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Kap Su Koyalım
M05 

arkadaşlar havaların anormal derecede sıcak olduğu bugünlerde belki de bizler için bile kapıda olduğu söylenen susuz kalma tehlikesini düşünerek ne olursunuz ayak altında olmayan ama sokaktaki hayvanların ulaşabilecekleri bir yerlere yoğurt kaplarıyla su bırakın. heryer kupkuru, artık bahçeler eskisi gibi sulanmıyo arabalar yıkanmıyo tassaruf için ve o zavallılar susuzlar. su bulabilecekleri hiçbir yer yok. yağmur yağsa su birikse maaleseff...litfen kendinizi onların yerine koyun ve bir kap suyu onlara çok görmeyin..
Sevgiyle kalın yaşadığınız dünyanın başka sakinleri de olduğunu unutmayın...
İleride halkımızın,bunca ibret verici tecrübeden sonra gerçek dindarlarla din tüccar ve aktörlerini birbirinden ayırdedeceğini ümid ederim. Yoksa hep böyle geri ve ezik kalırız (M.Kemal Atatürk)

su an zaten balkonumda bır kaba su koydum bile ben kuslar icin ys guzl bı dunce ama arkadaslarımız bunu coktan dusunmustur demı arkadaslar hepımız hayvan severiz nede olsa ben kuzu pirzola hastasıyım mesala

haklısın civanpercemi bizde odaların pencere önlerine ve kapı önüne su koyduk ve tüm arkadaşlarıda bu konuda duyarlı olmaları icin rica ediyorum lütfen dışardaki yaşayanlarıda düşünün
SuSKunluĞum aSaLeTimdendir,Her Laf'a vereCek Cevabım var ama;Bir Laf'a Bakarım LaF mı   Diye.. Birde SöyLeyen Bakarım aDam mı  Diye...........

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi