AŞK...

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 28 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AŞK...

Her aşk aynıydı benim için...

Kimimiz çok sevip ayrılıyorduk..Kimimiz hiç sevmeden...

Ama hepimizin sonunda ayrılık vardı işte...Ne aşkların bitişine şahit oldu gözlerim..

Kimlerin aşkı kül olup gitti...ve benim aşklarımda her seferinde ayrılıkla tanıştı..

Hangimiz tatmadıkki ihaneti öfkeyi aldatılmayı terkedilmeyi...Hangimizin aşktan içi yanmadıki..

Hangimizin Aşkla gülen gözleri ayrılıkla gözyaşına boğulmadıki..

Şimdi bakıyorumda arkama ben bile ne aşklar tüketmişim bu kısa ömrümde kimler kırmış kalbimi ben kimlere kızıp kimlerin kalbini kırmışım..

Hiçbirimiz aşkta adil değildik aslında birine kızıyor ötekinden alıyorduk hırsmızı bir başkasının yanında diğerini hayal ediyorduk..Keşke şimdi o olsaydı yanımda diyorduk..İşte o an ihanet ediyorduk yanımızdakine aslında...

Ve çektiğimiz acılara rağmen tekrar tekrar sevmek istiyorduk...Tekrar aşk şarkıları sölemek istiyor dünyaya sevinçle haykırmak istiyorduk seviyorum aşığım
mutluyum diye...

Çünkü biliyorduk sevgisiz yaşayamazdı hiç kimse...

paylaşım için teşekkürler çok güzeldi
son yaprak düştüğünde ,son ağaç kesildiğinde, son akarsu kuruduğunda paranın yenmediğini anlayacaksınız....

Dizlerimin üzerinde yasamaktansa..Ayaklarimin üzerinde ölmeyi tercih ederim....

ben tşk ederim kazım 14) beyendiğin için

yazını okuyunca sevmenin ne güzel olduğunu bir kez daha duyumsadı kalbim,ne güzel yazmışsın,paylaşımın için sağol14
7903atamizindeyizby5hs7ii4.jpg

“Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
Ara

gamze sen nihanın yazılarını okumaya devam et ;)

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi