A.S.K. - Bu Kadar

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.81/5 - 26 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A.S.K. - Bu Kadar

verse1:manisa undergroundtayım birazda asiyimkafamı bozmaya kalkmayın hepinizi devirebilirimyapabileceğinizin en iyisini bana naklen verinhiç zorlanmam hemen karşılığını veririmboğazından kan sızarken seni çöplüğüne iterimsize zirveyi göstermeden anında aşağı indiririmadım sercan ama herkes bana a.s.k. derbeni iyi tanıyın,manisa sizleri ezeryarbay geldi şimdi eğil köpek derartık güçlüyüm tutmaz beni ne gam nede kederbir ay rap dinleyip piyasaya atlamayınçünkü anti-kolpa olarak tam karşınızdayımbu rapleri anlamak için zorladınız demekpiyasadaki bebeler oldu türkçe rape kösteksizler bana olursunuz anca öğlende yemekboru değil lan bu ister emekbeatlere silah seslerini koydunuzbugüne kadar kaç kişiyi vurdunuznaylon gangstalar bu sözleri duyup kudurdunuziçine girin artık kazıldı kuyunuzsürekli ot içerlermiş hemde hergünsorun bakalım görebilmişler mi hiç tütünben yazmadım ki bu sözleri olsun diye ünadı gangstalıksa yaşıyorum hemde bütün günbir çok kız oluverdi anında etrafımdaçöp kamyonu çağırın bunları hepsi yalakayada bırakın dursunlar ısmarlıyım onlara dondurmaraplerim bir çok kişiyi galiba yaktıbüyük tasmalılar bana çok feci baktırapleriniz çıktığı gibi anında yere aktıcan yoldaşları birbirlerini anında sattıkalemimden dökülen rapler de atağa kalktınakrat:caddeler ve sokaklar her zaman benimen tenha yerlerde beni görebilirsinbelinizde makinalarla etrafımı çevirinbendeki 14'lüyüde göz ardı etmeyinraplerimde mana,herkesin kulağındabana meydan okuyanlar çıksın ortayakayıttayım hala,hatunlar yanımdapiyasadaki gangstalar nerede acabaverse2:sahte sözlerinin tartışılmaz hiphoz etkisibu sözlerin sahibi benim var mı daha ötesinefretime hapsettim seni,çok sağlamdır kafesikafamı alt üst etti yalancıların ökesişuna bakın kafayı yiyiverdi gecikti herhalde terapisipiyasaya çıktıkları anda düşüverdi rapin kalitesihatunları görünce gecikmeden geldi götüresirapimi dinliyorsun da ödedin mi lan bedelinial ağzına sakız,otur karşıma küçük kızsözlerim için çok üzgünüm ama etme mızmızkaçan laflarım için seni bekliyor hazırda 1 cımbızyaptığım iş nigga sanatı bunu anlasenin gibi bebeler gelsede ne güzel hergün kafalabakma sağa-sola,flowların bittiyse haydi yolunasözlerim ona,buna,şuna değil gitsin alayınaelimde değil napayım asilik doğuştan var kanımdaucunu sivrilttim,taşlamaya hazır kalemimlirik var track yok ortada sen misin dengimkapışmaya hazır sözlerim artı bide yanında bedenimeğer ölürsem lirik defterimden olsun kefenimmanisa undergroundtan çıktım,evet a.s.k. benimsifonu çekmeyi unuttuğum sıçtığım boksunşimdi satıyorum seni alıcın sana doysunmc a.s.k. hepinize teker teker koysunçok küçüksün benle raks için daha toysunbide namus diye saçlarınımı yolsun,dursunsen hicivlerime bakire değilsin,onun için koydumsizin rapleriniz beni gömmeye yetmezçok yapışkan kıvamınız sanki pekmezemanetlemi geldiniz al bende de var bana sökmezraplerimi dinler herkes biride der asya sentez

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi