A.S.K. - Kara Döngü

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.42/5 - 19 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A.S.K. - Kara Döngü

verse1:körpeydim düştüm çakalların ortasınabuldum kendimi bir fitne yuvasındaikiyüzlü bir toplumdaayakta kalabilen devam edermiş yolunaçıkarcılarla dalaştım hep benyalancılarla cenk ettim hemenkaybeden yine ben oldum yine bensamimiyete s.ktiri çekenler vurdular bana hemenbeni ağlattı arkasına bakmadan çekip gidensandılar ki kendileridir hep yenendüşünmezler ki tecrübedir bana dönenunutma onlar hep yenilenrabbenaya isyan çekenkararır dünyası cennet ikenyaranırmış deveye diken insana s.kenkalplerini satmışlar dünyevide ikengavatlar kandırırlar hep senionların çevresinden az kalır dünyanın enidamarlarında dolaşır pis kansakın bu itlerin sözlerine kandarda kalınca onların yaptıklarını anbizim insanlarımız olaylara sadece bakanyüzüne gülerek gelirleradamı ayak üstü yerlerbizim üzülmemiz sadece onları körüklergasp,cinayet,tecavüzbunları yapanlar hep aynı yüzyeter artık hep mazlumları üzbu olaylar sürecek daha kaç güzağlamakla gelmez gidenbu sözler mc ask'dennakarat:devam etmekte kara döngüyapılanlar bize döndü x2şeytan onlara hep güldübizim kapılara yine sürgüverse2:küçükken hoş geldi hayat melodisibüyüdükçe oldu azap senfonisikaçımızda var yaşam garantisihayat istedi benden istifa dilekçesibir karşılık veremedim nedir bu abisikalbim bir şarkı yapmak isteditaktılar peşine kiralık katiliyemek sundular önüme günahla zehirlihak edene hak ettiğini verdim bu zamana kadaryaptığın iğrençliklerin değeri ne kadaryanıma gelecekler yüz kere düşünsünsamimi olamayanlar cehennemde üşüsünbize yanlış yapanlar kasvet yolunda yürüsünölmeyi bile beceremedin daha ne gülüşürsünyapmacık tavırla oldu ünkıyamet yakın belki bugünyetinmeyi bilmedin doymadı gözünbilinki yeşeren ağacımın adı hüzünbenim gibi dostu herkes mumla arargençlerin elinde hep esraryanlışların işlerini sarpa sararhatalara yer yok verdiğin kararşarkılarım düşmanlarımın kalbini yararhortumcular alırlar yatdoğruların içine yanlış katkötüleri ederim matfesatları dünyandan atsahip olduğum tek şey apartmanda ikinci katkafan dünyasa bazıları bitkanını emer bir sürü ithemen oların yanından gitkalbimi kazmasınlar o alan sit

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ahmet Kaya - Kara Yılan arachnanthe 0 1.359 24-01-2008, Saat: 23:41
Son Yorum: arachnanthe
  Ahmet Kaya - Kara Yazı arachnanthe 0 1.519 24-01-2008, Saat: 23:40
  Ahmet Kaya - Bacalar & Kara Toprak (Mamoş) arachnanthe 0 1.590 24-01-2008, Saat: 0:59
  Abdurrahim Karakoç - Gel Gayri (Kara Gözlüm) arachnanthe 0 1.216 21-01-2008, Saat: 23:12
  Aaaarrghh - Kara Doğa arachnanthe 0 1.376 21-01-2008, Saat: 22:52

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi