A.S.K. - Keder Benim Adım

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.28/5 - 18 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A.S.K. - Keder Benim Adım

A.S.K.-Keder benim adım bu şarkıyı dinlerken çaresizliğe düşebilirsiniz ama nedeniniasla bilemiyeceksinizVERSE1:bugün içim çok sıkılıyor nedeni bırak bende kalsınbu sıkıntının sonucu ne olur bilemiyorumbileklerimden kan aksın,millet donup kalsın,insanlaryüzüme hayretle baksınkapattım herkese gönül kapılarımı,yokmu bu işin 1 kaçarı,fazla üzerime gelmeyin yeter artık bu kadarıkahpe olmuş alem,tek dayanağım biricik ailem,sıkıldı artıkacı kusmaktan bu kalemtam huzura kavuşmuşken,neden kalbimi sıkıştırdı mengenen,bunun cevabını 1 tek ben bilememben,sen,acı oluşturdu bermuda şeytanıacıyın bu derbedere dokunsun son kez onun teninebedenim dinç olabilir,ama içindeki ruha daral gelir,sizce bunlar komik olabilirherşey olacağına varır,mutluluklarım hep birden kararır,belkide en sevinçli günüde ecel boynuna sarılırNAKARAT:herşeyi size baştan anlatmak ne kadar çok isterdim bilemezsinizama yazdığım lirik defterim çok kısa zamanda tükenir bunu göremezsinizsize bunları neden anlatıyorum ki benim halimi nerden bileceksinizbu rapleri herkes duysun,1 gün bu mazluma hak vereceksinizVERSE2:düzenli 1 hayat yok oldu,göz pınarlarım artık kurudu,veson olarak öldürücü darbeyi vurdubedenimden gökyüzüne beyaz 1 kuş,1 baktım yürekler lime lime olmuşbenliğimin karanlığında kaybolurken,insanlar ektiklerini biçerken,hiçbir şey kalmadı geriye dündengüzel anılar senin,keder ise benim,bundan sonra kimsenin değilimgerçekleri duyunca ben yandım,pardon bilmeden seni insan sandım,bak yine yazıyorum belli ki dayanamadımzamanla oldum divane,şimdi ise cefaya köle,kendini rezil ettinelalemeönceden derdim o bunu kesinlikle yapmaz,nerden bilebilirdim ki o kimseyeasla acımazhayallerim tuzdu,suya girdi artık yok oldu,inanamadım bunları yapangerçekten oydu

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ahmet Selçuk İlkan - O Adam Benim arachnanthe 0 1.196 25-01-2008, Saat: 0:33
Son Yorum: arachnanthe
  Ahmet Kaya - Hani Benim Gençliğim arachnanthe 0 1.021 24-01-2008, Saat: 23:09
  Ahmet Kaya - Bu Yalnızlık Benim arachnanthe 0 1.085 24-01-2008, Saat: 22:19
  Ahmet Kaya - Bu Da Benim Sana arachnanthe 0 1.171 24-01-2008, Saat: 22:17
  Adnan Eren - Yanarım (Sen Benim Canım) arachnanthe 0 1.199 23-01-2008, Saat: 0:05

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi