ASİ CAFE

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.19/5 - 58 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ASİ CAFE

ulan iki gün sonra yorum yapıyon senide birinin toplaması lazım başkanım bu işe bi el at bu admin bozuntusunun kulağını çekmek lazım bana biraz uzak olunca horozlanıyo ama biliyosun ki yanımda bi tavuk gibi
Zar Atmam Şansa İnanmam Ortada Bir Şans Varsa Onuda Ben Yaratırım...

asi cafe yazdı:aha bi tane daha
adam samsuna gitti sevgilisine ama beni bi türlü unutamadı yav kardeşim bırak peşimi benim çıktığım var diyom ne laftan anlamaz bişe oldun sen yav bide yakışıklıyım demezmi allahımmmmmm

ahahha13

yok yok unuttu unuttu seni da13

sevgilisi var onun5 bırak çocuğun peşini1
tuhaf olay ;

beni üzen sen, teselli veren sen
kurtulmaya da çaban yok,neyinim , neden ben ?
kaçıp gitsem uzaklara, bilirim beni bulur
ne benle mutlu olur
ne bensiz huzuru bulur13
Bul

çucem onunda var merak etme hemde sadece sevgilisi deil sözlüsü var14
Bakmayın çevremi kuşatanlara;
Hüznün, yalnızlığın yazarıyım ben !
Bul

ya başkanım o benim peşimi bırakmıyoki ben napım adam tam bi sapık bana hayranmış falanmış filanmış kaslarım varmış yok göğüs kaslarım güzelmiş tabi sen ordan burayı göremediğin için normal burdakilere sor bıktım senin bu sevgilinin beni ellemesinden kaslarımı yani yanlış anlamayın13
Zar Atmam Şansa İnanmam Ortada Bir Şans Varsa Onuda Ben Yaratırım...

asi cafe yazdı:ya başkanım o benim peşimi bırakmıyoki ben napım adam tam bi sapık bana hayranmış falanmış filanmış kaslarım varmış yok göğüs kaslarım güzelmiş tabi sen ordan burayı göremediğin için normal burdakilere sor bıktım senin bu sevgilinin beni ellemesinden kaslarımı yani yanlış anlamayın13

bu konuda bende şikayetciyim hep elliyo bu mustafa benim aşkımı14
Bakmayın çevremi kuşatanlara;
Hüznün, yalnızlığın yazarıyım ben !
Bul

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  elifnas ve asi cafe nin nişan töreni arachnanthe 7 5.656 12-07-2009, Saat: 23:57
Son Yorum: nefemis
  elifnas ve asi cafe için özel nişan resimleri arachnanthe 0 2.121 27-05-2009, Saat: 1:33
Son Yorum: arachnanthe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi