Abluka Alarm - Bitik Şans

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.5/5 - 16 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Abluka Alarm - Bitik Şans

verse 1savas)Daimi kavonda bal yalat ki şükrü tatmamışBu kaypağın cebinde internasyonel repertuar(raper) Boykot etti türkülerde mimlenir acımİçimde bol hayat(tat) ve kıdem ömre haz duyarDağlanır yürek ve bir gülüşse dargınımSözünde durmadın(neden) rhyme'n oldu günlerinde saygılar...Rüzgarında düz esen bu ömrü yaktınızDüşmanımla birlik olmaSence sevgimi mahveden gurur lehimle bağlıdırVücutta salgıdırGülmelerde eksiğim yüzümde yaş çokMulti aldanışta kalbime tecavüz ettilerLimitli maskelerle dublorümde moral yokTinsel ezgiler bayatlamışta kurtarın benimdeSon gazım dibimde al ve kaybolRap galaksi ben hiper delil içinde sontanı(Ben)Sinir mi yaptım Asla yolumda fazla şık Nakarat:Hatırlat bu saygımın cebinde milyon acizVe bal yalat şu fikri tam yerinde vermem tavizDark frizbi sektirir elinde şansıTaktırır hayat ki kaskı sonucta maskıBastırır rap'imde ölüme meydan okudum önümü görmeden ve fazıma bakmadan ki yoluma kaygı çıktı fonuma baskı Bahse varmısın nakitle yazgı kabil oldu her gülüşse artık çekin bitik bu şansı verse: 2(leadri)Malesef hiç olmadığım kadar huzurluyum bugün(ve mutlu) özürlerim kirada sabır gelir bi günBu gördüğüm rüya mı gercek mi yoksa bilmem gerekli biseymi var nedirki söyle hikmetBugün de cennet cehennem arası boş bir yerdeyimAkılda anlam gerekli cümlelerse ferdeyim(devam)Mecalmin kırılmış 10da 9u(kırık)Ömür yalancı mevsim ah! çıkar mı kokusuBence sen(sen) ki sence ben(ben) açıkça biz(biz)Garip bir hale döndük sarardı rengimizNe ilgimiz kalırdı geride ne halimizHangimizde gerçek anlat buna değerki bilmeyizSenden ve benden istenenler aynı benŞahsen neden bu kez yanıldım anlamam bi bilsem(ben)Sebebsiz her ana yaş bıraktımİsteğim değil fakat budur muradım.

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Abluka Alarm - Hamle arachnanthe 0 1.024 22-01-2008, Saat: 23:44
Son Yorum: arachnanthe
  Abluka Alarm - Günlüklerim Aylık Olmuş arachnanthe 0 1.259 22-01-2008, Saat: 23:43
  Abluka Alarm - Eşgalimdi Eşkiya arachnanthe 0 1.137 22-01-2008, Saat: 23:42
  Abluka Alarm - Ben Bir İnsanım arachnanthe 0 1.101 22-01-2008, Saat: 23:40
  Abluka Alarm - Artçı Şoklar Anti Handikap arachnanthe 0 1.108 22-01-2008, Saat: 22:54

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi