Abluka Alarm - Günlüklerim Aylık Olmuş

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.47/5 - 15 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Abluka Alarm - Günlüklerim Aylık Olmuş

(Laedri) Kalemi bendim evet o resmin ismim adını bilmeyen birşiirin ilk kıtası buda rüyamı,bana revamı yarını varmıaklın astarında bir baharmı beklenen betimlenendenaslı çokmu farklı anlat aslını.Bak ben anladım duranlatim hayat resimlenen bi boş tual duvarda örsenötesi sensin eserinin bu bir resim kalemlerimdihislerim bir kuş çizin beyaz kanatlı gök kuşaklarımdıradresim.Beş paranla taçta yansan ömrü kafama anlakralı bendim aklımın dudaklarımda dudaklarımda yatalakarzular,duraklarımda benide beklesin bahar hayır reeldeğilse durmasın vedayı versin arzular.Rengi reel eçalsın aklın,andırırmı kalbi,tavrı hoş bir davranıştasergilerse kandırırmı sahi,mecali kalmamış birhaykırış kulaklarımda eski bir tanış bu sesleranladımki aldanış.NAKARATGünlüklerimde aylık olmuş anla hayat dudaklarımda birtutam reçel ya tadar ya güya rüya ya dalsın özlemimyolculuk var beklenir ufukta çok yakın birelveda.Günlüklerimde aylık olmuş anla rapimdudaklarımda bir satır kelamsa sunarsa akla hayatadair hislerim istiyorsan söylerim içimde doğmamış birinsana.(Savaş)Çengel at bu rhyme'ların dibinde esti rüzgarın dilimdininde tamir ister askerin şu gönlü merkebin inindeşahlanır delim yeşille beslenir evim bu tatmininşekilli şarkılarda jestlerim.Battı ömre her dilimyerinde kolpa her zemindi gözlerin kısıktı merkezinönünde fer gezin lakayit olmanın sebeplisiymişraplerim dininde birkaç etki etmiş sözlerimde şimdiyaz kızım.Suçludur bu ancak hükmü yok bozukmu insanınsonuşlu defterinde kazdı döngü bazdı illerimde söndükültürün kapında kokla tüm şu vasfı derlerim içindesevgi yokla doğrudur nedenlerim.Bak moruk bu kuşkumalum oldu sövgülerde yüzde yüzdü hasretin geniyleoynadımki ferde talim hükmeden düşünce sellerinde boşgezen ya boş kesem dibinde merhum ettik mantığımlakısmen.

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Abluka Alarm - Hamle arachnanthe 0 1.157 22-01-2008, Saat: 23:44
Son Yorum: arachnanthe
  Abluka Alarm - Eşgalimdi Eşkiya arachnanthe 0 1.234 22-01-2008, Saat: 23:42
  Abluka Alarm - Bitik Şans arachnanthe 0 1.187 22-01-2008, Saat: 23:40
  Abluka Alarm - Ben Bir İnsanım arachnanthe 0 1.209 22-01-2008, Saat: 23:40
  Abluka Alarm - Artçı Şoklar Anti Handikap arachnanthe 0 1.205 22-01-2008, Saat: 22:54

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi