Ackter ft Spy - Aşkın Sadakatsizliği

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.85/5 - 13 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ackter ft Spy - Aşkın Sadakatsizliği

Hayat hikayem doğruyu aramaktıAma o benden kaçmakta kararlıRuhum kederli çünkü yanlış ortadaOysa gerçek aşklar benim arkadaşım O bir kadından daha fazlası Ve o bu aşktan daha da fazlasıGökyüzünün mavi olmasının nedeni gibiBulutlar gürüldüyor.Çünkü ben gittim Nakarat :Ona karşı henüz dürüst olamadımBeni sadakatsız olarak bildiğini biliyorumOnun bir başkasıyla mutlu olması Benim yüreğimi öldürürÖlümümü görebiliyorumArtık bunu yapmak istemiyorumAma yaşama nedenim sadece oArtık onu daha fazla incitmek istemiyorumHayatından götürmek istemiyorum Bunun için katil olamamHavada saçlarını yaparken seni hissediyorumBir başka gün için hazırlanırkenYanağımda bir öpücükOnun burada olmaması gerekiyordu Uzun sürmeyeceğini söyleyebilirimBizimki biraz aşk biraz eğlenceydiSana yalan söylememeliydimÇünkü birbirimizi biliyordukVe biz bunu çok iyi biliyoruzNakarat :Ona karşı henüz dürüst olamadımBeni sadakatsız olarak bildiğini biliyorumOnun bir başkasıyla mutlu olması Benim yüreğimi öldürürÖlümümü görebiliyorumArtık bunu yapmak istemiyorumAma yaşama nedenim sadece o

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ackter ft Spy - Soytarı arachnanthe 0 1.017 22-01-2008, Saat: 23:58
Son Yorum: arachnanthe
  Ackter ft Spy - Hayatın Akışı arachnanthe 0 965 22-01-2008, Saat: 23:52
  Ackter ft Spy - Büyük Aşkın Sonu arachnanthe 0 1.191 22-01-2008, Saat: 23:51
  Abdurrahman Önül - Senin Aşkın Var arachnanthe 0 1.106 21-01-2008, Saat: 23:37

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi