Ahmed Arif - Adiloş Bebe

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.31/5 - 13 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahmed Arif - Adiloş Bebe

Varamaz elimAyvasına narına can dayanamazkenKırar boynumu yürürümKurdun kuşun bileceği hal değilSormayın hiçLaaaalKara ferman çıkadursun yollaraYarin bahçesi tarumarKan eder perçemOlancası bir tutam canKadasına belasına sunduğumBen öleydim looyElim boşAyağım pusuBir ben bileceğim oysaNe afat sevdimBir de ağzı var dili yokDiyarbekir KalesiAçarKan kırmızı yediverenlerVe kar yağar bir yandanSavrulur KaracadağSavrulur zozanBak bıyığım buz tuttuÜşüyorum daZemheri de uzadıkça uzadıSeni baharmışın gibi düşünüyorumSeni Diyarbekir gibiNelere nelere baskın gelmez kiSeni düşünmenin tadıHamravat suyu donduDiclede dört parmak buzBiz kuyudan işliyoruz kaba kacağaÇayı kardan demliyoruzAnam sır gibi saklar siyatiğiniYel der baharın geçerBacım ikicanlı ağırGüzel kızdır bilirsinİlki bu bir yandan saklı utanırVe bir yandan korkarÖlürüm deyiBir can daha çoğalacağız bu kışBebeğim neremde saklayım seniHoş gelirSafa gelirAhmed Arif'in yeğeniDoğdunÜç gün aç tuttukÜç gün meme vermedik sanaAdiloş BebemHasta düşmeyesin diyeTöremiz böyle diyeSaldır şimdi memeyeSaldır da büyüBunlarEngerekler ve çıyanlardırBunlarAşımıza ekmeğimizeGöz koyanlardırTanı bunlarıTanı da büyüBu namusturKünyemize kazınmışBu da sabırAğulardan süzülmüşSarıl bunlaraSarıl da büyü

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ahmet Arif Şahin - Suskun (Sus Kimseler Duymasın) arachnanthe 0 1.441 24-01-2008, Saat: 0:40
Son Yorum: arachnanthe
  Ahmet Arif Şahin - Oy Havar (Yangınlar) arachnanthe 0 1.316 24-01-2008, Saat: 0:40
  Ahmet Arif Şahin - Hasretinden Prangalar Eskittim arachnanthe 0 1.268 24-01-2008, Saat: 0:39
  Ahmet Arif Şahin - Gün Ola (Alnındaki Yaradan) arachnanthe 0 1.614 24-01-2008, Saat: 0:38
  Ahmet Arif Şahin - De Be Aslan Karam arachnanthe 0 1.481 24-01-2008, Saat: 0:37

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi