Ahmet Altuner - Kürdün Kızı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.18/5 - 11 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahmet Altuner - Kürdün Kızı

Vardim baktim bacasinaDösek sermis kocasinaHele hele kurban kürdün kiziSen allar giy ben kirmiziÇikalim daglar basinaSen gülü topla ben nergiziKürdün kizi sümek tararSeyre çikmis yarin ararHele hele kurban kürdün kiziSen allar giy ben kirmiziÇikalim daglar basinaSen gülü topla ben nergiziKürdün kizi inek sagarInek de tepmis dizini ovarHele hele kurban kürdün kiziSen allar giy ben kirmiziÇikalim daglar basinaSen gülü topla ben nergiziKürdün kizi süt pisirirSütünde kaymagin tasirirHele hele kurban kürdün kiziSen allar giy ben kirmiziÇikalim daglar basinaSen gülü topla ben nergiziKürdün kizi un eliyorOrta yerde döneliyorOn parmagin kinaliyorHele hele kurban kürdün kiziSen allar giy ben kirmiziÇikalim daglar basinaSen gülü topla ben nergiziKürdün kizi hamur yogururHamur yogurmus elin siyirirHele hele kurban kürdün kiziSen allar giy ben kirmiziÇikalim daglar basinaSen gülü topla ben nergizi

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ahmet Kaya - (Potbori) Fabrika Kızı, Cama Çıkma, Fabrika Önü arachnanthe 0 1.265 24-01-2008, Saat: 0:48
Son Yorum: arachnanthe
  Ahmet Altuner - Yüzüğümün Allı Da Pullu arachnanthe 0 1.229 24-01-2008, Saat: 0:34
  Ahmet Altuner - Yemenimi Al İsterim arachnanthe 0 1.440 24-01-2008, Saat: 0:34
  Ahmet Altuner - Suya Gider Su Testisi Elinde arachnanthe 0 1.516 24-01-2008, Saat: 0:33
  Ahmet Altuner - Sanırlar arachnanthe 0 1.435 24-01-2008, Saat: 0:33

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi