Ahmet Altuner - Mineler (Yeni)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.27/5 - 22 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahmet Altuner - Mineler (Yeni)

Aman baga girdim üzüm yok of of ofAman baga girdim üzüm yok of of ofEl yarinde gözüm yok aman amanAman mineler mineler dönelerEli iste gözü oynasta usuldaYavas döneler aman amanAman ne dedim de darildin of of ofAman ne dedim de darildin of of ofAman el yerine sarildin aman amanAman mineler mineler dönelerEl uçkurda sal göbekte usuldaYavas döneler aman amanAman elma verdim atarsin of of ofAman elma verdim atarsin of of ofAman mineler mineler dönelerEli iste sal göbekte usuldaYavas dönerler aman amanAman el duydu alem duydu of of ofAman el duydu alem duydu of of ofAman kimin agzin tutarsin aman amanAman mineler mineler dönelerEli iste sal göbekte usuldaYavas dönerler aman aman

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ahmet Altuner - Yüzüğümün Allı Da Pullu arachnanthe 0 1.232 24-01-2008, Saat: 0:34
Son Yorum: arachnanthe
  Ahmet Altuner - Yemenimi Al İsterim arachnanthe 0 1.442 24-01-2008, Saat: 0:34
  Ahmet Altuner - Suya Gider Su Testisi Elinde arachnanthe 0 1.521 24-01-2008, Saat: 0:33
  Ahmet Altuner - Sanırlar arachnanthe 0 1.437 24-01-2008, Saat: 0:33
  Ahmet Altuner - Ördek Gezer Göllerde arachnanthe 0 1.347 24-01-2008, Saat: 0:32

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi