Ahmet Arif Şahin - Akşam Erken İner Mahpushaneye

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.94/5 - 18 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahmet Arif Şahin - Akşam Erken İner Mahpushaneye

Akşam erken iner mahpushaneyeEjderha olsan kar etmezNe kavgada ustalığınNe de çatal yürek civan oluşunKar etmez inceden içine dolanAlıp götüren hasreteAkşam erken iner mahpushaneyeİner yedi kol demiri Yedi kapıyaBirden ağlamaklı olur bahçeKarşıda duvar dibindeÜç dal gece sefasıÜç kök hercai menekşeAynı korkunç sevdadadırGökte bulut dalda kaysıBaşlar koymağa hapislikKaranlık can sıkıntısıKürdün Gelini'ni söyler maltada biriBense voltadayım ranza dibindeVe hep olmayacak şeyler kurarımGülünç acemi çocuksuVurulsam kaybolsam derimÇırılçıplak bir kavgadaErkekçe olsun isterimDostluk da düşmanlık daHiçbiri olmaz halbukiGeçer süngüler namluyaBaşlar gece devriyesi jandarmalarınHırsla çakarım kibritiİlk nefeste yarılanır cigaramBir duman alırım doluBir duman kendimi öldüresiyeBiliyorum 'sen de mi' diyeceksinAma akşam erken iniyor mahpushaneyeVe dışarda delikanlı bir baharSeviyorum seni çıldırasıya

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ahmet Arif Şahin - Suskun (Sus Kimseler Duymasın) arachnanthe 0 1.311 24-01-2008, Saat: 0:40
Son Yorum: arachnanthe
  Ahmet Arif Şahin - Oy Havar (Yangınlar) arachnanthe 0 1.193 24-01-2008, Saat: 0:40
  Ahmet Arif Şahin - Hasretinden Prangalar Eskittim arachnanthe 0 1.143 24-01-2008, Saat: 0:39
  Ahmet Arif Şahin - Gün Ola (Alnındaki Yaradan) arachnanthe 0 1.477 24-01-2008, Saat: 0:38
  Ahmet Arif Şahin - De Be Aslan Karam arachnanthe 0 1.329 24-01-2008, Saat: 0:37

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi