Ahmet Arif Şahin - Oy Havar (Yangınlar)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.89/5 - 19 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahmet Arif Şahin - Oy Havar (Yangınlar)

Yangınlar, kahpe fakları, korku çığlıkları Ve irin selleri aç yırtıcılarSuyu zehir bıçaklar ortasındasın Bir cana bir başa kalmışsın vay vay Pasatsız duldasız üryanBir cana bir de başaSeher vakti leylim leylimCellat nişangahlar aynasındasınOy sevmişem ben seni Üsküdar'dan bu yana lo kimin yurdu He canım, çiçek dağı kıtlık kıran Gül açmaz çağla dökmezVurur çakmak taşı kayalarıyla Küfrünü medetsiz Munzur Sahmurat suyu kan akar Ve ben şairimNamus işçisiyim yani, yürek işçisi Korkusuz pazarlıksız, kül elenmemiş Ne salkım bir bakış, resmin çekeyim Ne kinsiz bir rüzgar, mısra dökeyim Oy sevmişem ben seni ! Ve sen daha demincek Yıllarda geçse demincek Bıçaklanış dal gibi ayrı düştüğümÖmrümüm sebebi ustam, sevgilim Yaram derine gitmişFitil tutmaz bilirim Ama hesap dağlarladır, umut dağlarla Düşün uzay çağında bir ayağımızHam çarık kil çorapta olsa da biri Düşün olasılık, atom fiziği Ve bizi biz eden amansız sevdaAtıp bir kıyıya bir zamanı Yarının çocukları gülleri için Herbirinin ayva tüyü için çilleri icin Koymuş postasını, görmüş restini He canım, sen getir üstünü Oy Havar, Muhammed İsa aşkına Yattığım ranza aşkınaDeeey dagları un eder ferhadin gürzü Benim de boş yanım hançer yalımı Ve zulamda kan ter içinde ası He desem koparacak dizginlerini Yediveren gül kardeşi bir arzu Oy sevmişem ben seni

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ahmet Arif Şahin - Suskun (Sus Kimseler Duymasın) arachnanthe 0 1.441 24-01-2008, Saat: 0:40
Son Yorum: arachnanthe
  Ahmet Arif Şahin - Hasretinden Prangalar Eskittim arachnanthe 0 1.268 24-01-2008, Saat: 0:39
  Ahmet Arif Şahin - Gün Ola (Alnındaki Yaradan) arachnanthe 0 1.614 24-01-2008, Saat: 0:38
  Ahmet Arif Şahin - De Be Aslan Karam arachnanthe 0 1.481 24-01-2008, Saat: 0:37
  Ahmet Arif Şahin - Ay Karanlık (Maviye Çalar) arachnanthe 0 1.249 24-01-2008, Saat: 0:37

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi