Ahmet Kaya - Bu Da Benim Sana

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.36/5 - 11 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahmet Kaya - Bu Da Benim Sana

Şimdi saat sensizin ertesiYıldız dolmuş gökyüzü ayaydınAvutulmuş çocuklar çoktan sustuBir ben kaldım bir ben kaldımTenhasında gecenin avutulmamış benŞimdi gözlerime ağlamayı öğrettin ki bu yaşlarUtangaç boynunun kolyesi olsunBuda benim sana buda benim sana ayrılırken hediyem olsunSoytarılık etmeden güldürebilmek seniEkmek çalmadanDoyurabilmek ve haksızlık etmeden doğan güneşe bütünAydınlıları içine süzebilmek gibi mülteci isteklerim olduArasıra biliyorsunŞimdi iyi niyetlerimi bir birYargılayıp asıyorumBu son olsun bu son olsunŞimdi saat yokluğun belasıSensiz gelen sabaha günaydınİşi gücü olanlar çoktan gittilerBir ben kaldım bir ben kaldımVoltasında gecenin hiç uyumamış benŞimdi gözlerime ağlamayı öğrettin ki bu yaşlarUtangaç boynunun kolyesi olsunBuda benim sana buda benim sana ayrılırken hediyem olsunKafamı duvara vurmadan tanıyabilmek seniBeyninin içindekileri anlayabilmek ve yitirmeden yüzündekianlıkTebessümüBütün saatleri öylece dondurabilmek içinÇıldırasıya parladım kendimi lanet olsunArtık sigarayı üç pakete çıkardım gündeOlsun güzelim olsun ne olacaksa olsun

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ahmet Kaya - Benden Selam Söyleyin arachnanthe 1 1.891 08-08-2008, Saat: 4:05
Son Yorum: mustafa
  Ahmet Tuncer - Urfa Sana Küsmüş arachnanthe 0 1.169 25-01-2008, Saat: 0:37
Son Yorum: arachnanthe
  Ahmet Selçuk İlkan - O Adam Benim arachnanthe 0 1.196 25-01-2008, Saat: 0:33
  Ahmet Kaya - Şu Dağlarda Kar Olsaydım arachnanthe 0 1.825 25-01-2008, Saat: 0:07
  Ahmet Kaya - Şafak Türküsü arachnanthe 0 1.283 25-01-2008, Saat: 0:07

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi