Bakan'ı kızdıran soru!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.33/5 - 12 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bakan'ı kızdıran soru!

Bakan'ı kızdıran soru!

Bakan Şimşek'i öfkelendiren soru neydi?

EKONOMİDEN Sorumlu Devlet Bakanı Mehmet Şimşek, Gaziantep’te yerel basınla buluşma toplantısında doların tırmanışıyla ilgili soruya, “[color]Ben her gün size ekonomik değerlendirme yapmak zorunda değilim”[/color] diyerek tepki gösterdi. Korumalar tarafından fotoğraf ve görüntü almalarına izin verilmeyen ulusal medya mensupları, salondan çıkartıldı.

Seçim bölgesi Gaziantep’te gezilerini sürdüren Bakan Şimşek, tarihi Şirehanı’ndaki Sahan Restoran’da yerel gazete ve televizyon sahipleriyle biraraya geldi. AKP Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey, AKP İl Başkanı Ökkeş Eruslu ve çok sayıda partilinin de eşlik ettiği toplantıda Bakan Şimşek’in sadece yerel medya temsilcileriyle görüşeceği belirtilerek, ulusal medya muhabirlerinin dışarı çıkması istendi. Bunun üzerine gazetecilerin sadece dolardaki yükselişi değerlendirmesini istediği Bakan Şimşek kızarak, “Ben her gün size ekonomik değerlendirme yapmak zorunda değilim” dedi. Korumalar tarafından fotoğraf ve görüntü almalarına da izin verilmeyen ulusal medya muhabirleri daha sonra dışarı çıkarıldı.

Ulusal medya kuruluşu muhabirlerinin dışarıya çıkarılmasının ardından Şimşek, yerel televizyon ve gazete sahip ve temsilcileri ile görüşmesini sürdürdü.

http://haber.gazetevatan.com/Bakani_kizd.../9/Siyaset
Peki bu soru kime sorulması gerekirdi???[/align]
[Resim: 7903atamizindeyizby5hs7ii4.jpg]

“Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
Bul

adam haklı değerlendirme yapmak zorunda değil hesap vermek zorunda borumu bu ya türkiye çalkalanıyor adam değerlendirme mi yapmak zorundayım diyor tabi yapmak zorundasın eğer yok ben bu koltuğu hak etmiyorum diyorsan insin adam akıllı birisi otursun o koltuğa
son yaprak düştüğünde ,son ağaç kesildiğinde, son akarsu kuruduğunda paranın yenmediğini anlayacaksınız....

Dizlerimin üzerinde yasamaktansa..Ayaklarimin üzerinde ölmeyi tercih ederim....

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bakan Gönül'den kısa dönem askerlik açıklaması asi cafe 0 2.133 18-06-2009, Saat: 14:06
Son Yorum: asi cafe
  Bakan Şimşek koltuğun farkında değil asi cafe 0 1.421 13-02-2009, Saat: 12:55
  Bakan Unakıtan ABD'ye gitti asi cafe 1 1.421 11-02-2009, Saat: 21:04
Son Yorum: gamze33
  Bakan Unakıtan hastaneye kaldırıldı asi cafe 0 1.327 02-02-2009, Saat: 9:54
  Cerrah'ı sinirlendiren soru! asi cafe 0 1.658 19-12-2008, Saat: 12:26

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi