Barda kanlı taciz kavgası!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.64/5 - 11 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Barda kanlı taciz kavgası!

2 kişi öldü, 4 kişi yaralandı!

Şişli'de bir barda, iki grup arasında kadınlara taciz edici şekilde bakıldığı iddiasıyla tartışma çıktı. Büyüyerek bıçaklı kavgaya dönüşen olayda, 2 kişi öldü, 4 kişi yaralandı.
Edinilen bilgilere göre Şişli Cumhuriyet Caddesi 42 numarada bulunan Code-s isimli barda bulunanlar arasında sabah 06:00 sıralarında tartışma başladı. Kavganın, iki grup arasında, yanlarındaki kadınlara taciz edici şekilde bakıldığı iddiasıyla başladığı, bıçak, şişe ve cam parçaları kullanılarak büyüdüğü belirtildi. Yaralanmaların da kesici alet ve cam parçalarından kaynaklandığı kaydedildi.
Tartışma kavgaya dönüşürken taraflar birbirlerine bıçakla saldırdı. Bardan çıkarak bina önüne taşan kavga sonunda Onur Göktaş ve Murat Çınar isimli iki şahıs aldığı bıçak darbeleriyle hayatını kaybetti. Yaralanan Cavit Ç. ve Cemal S. ile birlikte diğer 2 yaralı barda bulunan diğer şahıslarca Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.
Olayın ardından bara ve hastaneye çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Code-s bara gelen olay yeri inceleme ekipleri çevre güvenliği sağlayarak araştırmalarını yürüttü. Barın önündeki kan izleri ve giriş kapısındaki parmak izlerini inceleyen uzman polisler delillerin kaybolmaması için çevrede yaşayan ve çalışanların etraftaki binalara girişine izin vermedi.
Polis, olayla ilgili soruşturma başlatırken cesetlerin Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldığı öğrenildi.
Zar Atmam Şansa İnanmam Ortada Bir Şans Varsa Onuda Ben Yaratırım...

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  PKK'da kanlı iç hesaplaşma asi cafe 0 1.313 01-03-2009, Saat: 14:52
Son Yorum: asi cafe
  Burs vaadiyle taciz asi cafe 0 1.497 06-02-2009, Saat: 17:57
Son Yorum: asi cafe
  "Çiş" kavgası kanlı bitti asi cafe 0 1.817 15-12-2008, Saat: 10:49